Finans Kapital ve Türkiye

Hikmet Kıvılcımlı

Finans Kapital ve Türkiye
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Hikmet Kıvılcımlı
ISBN
DOSYA FORMATI 5,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Egemen sınıf kapitalist sınıftır. 20. yüzyılda kapitalist sınıf, finans kapitalist olmak zorundadır... Ve finans kapital zümresi de zamanla kendi yapısını, devlet sınıflarımızın, devlet zümrelerimizin desteğiyle sağlamıştır.""Tabi, ötede İşsizlik ve Pahalılığın gelişmeleri dört nala gidiyor. Onları hepimiz biliyoruz. Bütün bu gelişimlerin içyüzü Türkiye'de Finans Kapital dediğimiz asalak ve gerici sermaye gücünün sonuçlarıdır. Tesadüf değildir."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Finans Kapital ve Türkiye i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Finans Kapital ve Türkiye.

...tlerin rekabet etmediği, yasal olarak ya da yasadışı şekilde anlaşmalar yaparak birleştiği ya da beraber büyüdüğü ... Finans - Kapital ve Türkiye Satın Al | OdaKitap.com ... ... Finans Kapital ve Türkiye en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Sosyal İnsan Yayınları. Finans Kapital ve Türkiye. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Finans Kapital ve Türkiye en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Finans Kapital ve Türkiye Hakkında Bilgiler. Türü: Türkiye Ekonomisi Kitapları. Finans-Kapital ve Türkiye. HAV ... Finans Kapital ve Türkiye Hikmet Kıvılcımlı ... .com'da. Finans Kapital ve Türkiye Hakkında Bilgiler. Türü: Türkiye Ekonomisi Kitapları. Finans-Kapital ve Türkiye. HAVALE :4,24 TL %1 EFT İndirimi. Derleniş Yayınları Fiyatı düşünce haber ver! Finans Kapitalin lügat sözlük anlamı.. Finans: eskiden Mali Maliye derdik. Finans Kapital ve Türkiye Sosyal İnsan Yayınl...