Enerjimizi Çeken İnsanlar "Psişik Vampirler"

Ph. D. Joe H. Slate

Enerjimizi Çeken İnsanlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-23
YAZAR Ph. D. Joe H. Slate
ISBN 975831226x
DOSYA FORMATI 4,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitabı okuduktan sonra, enerjimizi çeken insanların yani Psişik Vampirler'in hemen yakınınızda olduğunu ve sayılarının da tahmininizden daha fazla olduğunu anlayacaksınız. Fakat bunların filmlerde seyrettiğiniz gibi siyah pelerinleri, siyah giysileri ve uzun sivri dişleriyle kan emen vampirlere hiz benzemediklerini anlayacaksınız.Hepimiz enerjimizi çeken, tüketen, adeta bizden beslenen insanlarla karşı karşıya gelmişizdir. Belki arkadaşınız! Belki de eşiniz ya da patronunuz! Belki de vapurda giderken yanınıza oturup sohbet eden adam!Özellikle bazı kişilerin yanında kendinizi aşırı derecede yorgun hissetmeye başlıyorsanız, tehlike çanları çalmaya başlıyor demektir. Çünkü bu kişiler bilerek ya da bilmeden sizi auranızdan psişik enerjinizi çekmektedirler. Hem fiziksel hem de ruhsal dengemizin bozulmasına neden olan bu enerji kaybını durdurmak için neler yapılması gerekir?Kitabımız işte bu sistemin nasıl çalıştığını, Üniversiteler düzeyinde yapılmış geniş bir araştırma ile sizlere sunmaktadır. Kitapta verilen pratik tekniklerle, enerjinizi çeken insanlara karşı nasıl davranmanız gerektiğini göreceksiniz.Çevrenizdeki Psişik Vampirler'e dikkat!..

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Enerjimizi Çeken İnsanlar "Psişik Vampirler" i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Enerjimizi Çeken İnsanlar "Psişik Vampirler".

...ksınız. Bu kitabı okuduktan sonra, enerjimizi çeken insanların yani Psişik Vampirler'in hemen yakınınızda olduğunu ve sayılarının da tahmininizden daha fazla olduğunu anlayacaksınız ... Psişik Vampirlik !!!Enerji Çekme ve Gönderme !!! ... . Bu kitabı okuduktan sonra, enerjimizi çeken insanların yani Psişik Vampirler'in hemen yakınınızda olduğunu ve sayılarının da tahmininizden daha fazla olduğunu anlayacaksınız. Psişik vampirler enerji emdiklerinin farkına varmazlar. Bilinçli emmezler zaten. Enerjimizi çeken insanlar psişik vampirler adlı kitabı öneririm orada hem test var hem bilgi var hemde alıştırmalar var. Bu kitabı okuduktan sonra, enerjimizi ... Enerjimizi Çeken İnsanlar Psişik Vampirler - Joe H. Slate | Yeni ve İk ... . Bilinçli emmezler zaten. Enerjimizi çeken insanlar psişik vampirler adlı kitabı öneririm orada hem test var hem bilgi var hemde alıştırmalar var. Bu kitabı okuduktan sonra, enerjimizi çeken insanların yani Psişik Vampirler'in hemen yakınınızda olduğunu ve sayılarının da tahmininizden daha fazla olduğunu anlayacaksınız....