E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi

Thomas Gordon

E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Thomas Gordon
ISBN 975322043X
DOSYA FORMATI 12,16 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Lider konumunda olmak, bir insanı lider yapmaz; çünkü liderler emirleri altında çalışanların kabul ve saygılarını otomatik olarak elde edemezler. Etkili Liderlik Eğitimi, hem liderin hem de liderlik yaptığı kişilerin insan insana bir iletişim kurduğu, her iki tarafın gereksinmelerinin karşılandığı, astlarda söz hakkı verildiği, sorunlarının birlikte çözüldüğü ve istenmeyen sorunlar doğuran güç kullanma yerine kaybeden yok yönteminin benimsendiği etkili bir liderlik anlayışını tanıtıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi.

.... ... E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi PDF İndir Thomas Gordon E-Kitap İndir ... . 9789753220439. 411449. E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi. Sistem Yayıncılık. Yazarın Diğer Kitapları. %20. Etkili Öğretmenlik Eğitimi. Thomas Gordon. Profil Yayıncılık. E.L.E.ETKİLİ LİDERLİK EĞİTİMİ KATILIMCI YÖNETİMİN TEMELİ-THOMAS GORDON incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi - Thomas Gordon hızlı kargo, u ... E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi-Palme Kitabevi ... .L.E. Etkili Liderlik Eğitimi - Thomas Gordon hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi Yazar : Thomas Gordon, Sistem Yayıncılık %15 indirim Fiyat : 3,94 TL Kategori : Ekonomi,İşletme, Muhasebe, Maliye,Ekonomi,İş Dünyası, - Kredi Kartı... 9789753220439. 547930. E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi. Sistem Yayıncılık. 3.94. Etkili öğretmenlik eğitimi. Thomas Gordon. Profil Yayıncılık. Thomas Gordon adlı yazara ait E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %26 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Ana sayfaKitap Kişisel GelişimE.L.E / Etkili Liderlik Eğitimi. 325 of 1148. E.L.E / Etkili Liderlik Eğitimi. 1998, 256, Sistem Yayıncılık, Dr. Thomas Gordon, Göster: 1 adet. 14.70 €. ...elde edilen kanıtlara dayanan bir lider etkinliği (leader effectiveness) modelini inşa etmemizi mümkün kılmaktadır.Etkili Liderlik Eğitimi (ELE) bu modelin herkese ulaşmasını amaçlıyor. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi. Sistem Yayıncılık. 3.94. Etkili Anababa Eğitimi (E.A.E.) Aile İletişim Dili Sorumluluk Duygusu... Thomas Gordon. ...artık katılımcı yönetimin yararına inandı ve bunu öğrenmenin yollarını arıyor.Etkili Liderlik Eğitim (E.L.E.) lide... E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi. Yazar: Thomas Gordon Yayinevi: Sistem Yayıncılık. 41.30 TL. Etkili Liderlik Eğitimi ELEEtkili Liderlik Eğitimi ELE - Etkili Liderlik Eğitimi (ELE) çalışanlarından en üstün verimi almaları için liderlere yardımcı olmak amacıyla sunulan başarısı... Kitap : E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi, Yazar : Thomas Gordon, Yayınevi : Sistem Yayıncılık - 9789753220439 - Fiyat: 3,53 TL. E.L.E. Etkili Liderlik Eğitimi. Size haber verelim. %20. Etkili Liderlik Eğitimi Lider konumunda olmak, bir insanı lider yapmaz, çünkü liderler emirleri altında çalışanların kabul ve saygılarını otomatik olarak ...