Yaşam Kitabı

j.Krishnamurti

Yaşam Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-08-21
YAZAR j.Krishnamurti
ISBN 6050205657
DOSYA FORMATI 12,58 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

13 yaşındayken dünya öğretmeni seçilen Krishnamurti, hayatını dünyayı dolaşarak, insanlarlayaşama ve dünyaya dair konuşarak geçirdi. Kendisine mesihlik yakıştırılmış olmasına rağmen bunu hiçbir zaman kabul etmedi. Onun için, karşılaştığı herkes başlı başına bir “birey”di. Bu nedenle öğretmekten çok paylaşmayı ilke edindi. Yine de dünya üzerindeki milyonlarca kişi ondan çok şey öğrendi. Yaşam; karşılaşılan durumlar, zorluklar ve onlara yanıt sürecidir. Karşılaşılan durum ve zorluklar her zaman yenidir ama tepkiler hep eskidir. Koşullanma ve geçmişin sonucu anlamına gelen bu tepki, kınanmadan ve disipline sokulmaya çalışılmadan anlaşılmalı. Bu, her günü yeniden, sonuna kadar ve tam anlamıyla yaşamak demektir. Tam anlamıyla yaşamak; ancak sevgi olduğu, kalbinizin sözcüklerle ve zihnin ürettiği şeylerle dolu olmadığı zaman mümkündür. Sevgi olduğu zaman bellek sona erer ve işte o zaman her an, yeniden doğuştur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşam Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşam Kitabı.

...ar Gracian tarafından 1647'de yazılmış özdeyişler kitabı "Akıllı Yaşama Sanatı" devrinin çok ilerisinde fikirler Dostoyevski'den Düşündüren ve Yaşam Üzerine Sorgulatan 20 Değerli Alıntı⇗ ... Sağlıklı Yaşam Kitapları - Kitap Tavsiyeleri ve Eleştirileri ... . Kendinize Ve Başkalarına Yaşam Koçluğu Kitabı. Hem kendi kendinin koçu olmak isteyenlerin hem de profesyonel yaşam koçlarının yararlanacağı güçlü bir rehber kitap. Yaşam Koçluğu Elkitabı Kitabı. Yaşam Kitabı en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Yaşam Kitabı avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Yaşam Kitabı İnkılap Kitapevin ... Yaşam Kitabı - Aşkım Kapışmak Fiyatları ... . Yaşam Kitabı en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Yaşam Kitabı avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Yaşam Kitabı İnkılap Kitapevinden 2015 yılında çıkan 240 sayfalık bir kitap. Yaşamak Kitabı'nın yazarı Aşkım Kapışmak. Aşkım Kapışmak'ı aşk ve ilişkiler üzerine yazdığı kitaplardan tanıyoruz. Yaşam Kitabı görselleri bulun. Ticari kullanım için ücretsizdir Kaynak gösterilmesi gerekmez Telif hakkı ücretsizdir. 264 Yaşam Kitabı ücretsiz resimleri. Hayatın deşifresi 'Yaşam Kitabı' Türkiye'de kişisel gelişim denilince akla ilk gelen isim Aşkım Kapışmak, aforizmalarının yer aldığı yeni kitabı Yaşam Kitabı'yla 27 Kasım'da okuyucuyla buluşuyor. Aşkım Kapışmak'ın son kitabı "Yaşam Kitabı", yarın raflardaki yerini alıyor. dair aforizmaların yer aldığı kitap, Türk kültürünü, şimdiki yüzyıldaki yaşam süreçlerini ve ilişki modellerini konu alıyor. Sağlıklı Yaşam kitaplarına gözatın, biraz okuyun. Satın almadan önce fikir sahibi olun. İlk Tıp Bu Değil kitabı Türkiye'de sağlığa ve tıbba bakış açısını değiştirdi. Sağlıklı Yaşam kategorisinde listelenen kitaplar. Yazar Adı. Yayınevi. ARA. Sağlıklı Yaşam kategorisindeki kitaplar. Sıralama Şekli. Seçiniz. Öncelikle belirtmeliyim ki herşeyin yapay olanına maruz kaldığımız için oldukça şanssız bir nesiliz. Aynı zamanda da hastalıklı bir nesiliz. Herhangi bir yerinden rahatsızlığı veya bir şikayeti olmayan birine... Yaşam Kitabı. Kurbağa At-Çek İle Bass Balıkçılığı (Tekne Balıkçılığı Spin Avı). 01:51. Yaşam Kitabı. Kuş Avlayan Dev Balıklar - İlk Kez BBC Tarafından Görüntülendi - YouTu......