Türkçe Sözlük

Ali Püsküllüoğlu

Türkçe Sözlük
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-03-29
YAZAR Ali Püsküllüoğlu
ISBN 9755097176
DOSYA FORMATI 3,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sözcükler, bir dilin birbirinden değerli mücevher taşlarıdır. Onları, değerlerini ayırt etmeksizin bir araya getirdiğinizde görkemli bir hazine ortaya çıkar: Dil hazinesi. Aramızdan, 24 Haziran 2008’de ayrılan dil ustası Ali Püsküllüoğlu bu “Dil Hazinesi”ni en yetkin biçimde büyüten bir hazinedar…Arkadaş Yayınları, Türkçenin söz varlığını ustalıkla işleyerek, ardında birbirinden değerli yapıtlar bırakan Ali Püsküllüoğlu’nun sözlükçülük geleneğini “Dil Hazinesi Dizisi” ile sürdürerek, gelecek kuşaklara aktarılmasını sağlıyor.20.000 madde içeren Türkçe Sözlük, masasında, çantasında kolayca ulaşabileceği, sürekli bakabileceği küçük bir sözlük bulunmasını isteyenler için eşsiz bir kaynak. Günlük yaşamda sık rastlanan sözcükler, terimler ve deyimler ile tanımların kolayca anlaşılmasını sağlayan örnek tümceler barındıran Türkçe Sözlük’ ü güvenilir bir başvuru yapıtı olarak sunuyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türkçe Sözlük i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türkçe Sözlük.

...e. Deutsche. Sözcüklerin fonetik alfabeyle yazılan telaffuz notlarıyla ses kayıtlarını ve ayrıca kullanım örneklerini de içeren Türkçe-Rusça sözlük ... Sesli Sözlük ... . Türkçe ve Rusça dışında 97 dilde daha çeviri yapabilir. Türkçe Sözlük. Tweet. Search for glossary terms (regular expression allowed). Buradasınız: Anasayfa. Türkçe Sözlük. REKLAM. 85.000'e yakın başlıktan oluşan sozluk.gov.tr veritabanını gelişmiş aramayla tarayın, yeni kelime ve deyimler keşfedin, bulmacaları bitirin, kafiyeler bulun. Alfabetik Türkçe Arapça Arapça T ... Türkçe Sözlükleri - EdebiFikir ... .gov.tr veritabanını gelişmiş aramayla tarayın, yeni kelime ve deyimler keşfedin, bulmacaları bitirin, kafiyeler bulun. Alfabetik Türkçe Arapça Arapça Türkçe Sözlük Kitap Dünyası 9786053512684 Kolektif. Arapça İngilizce Türkçe Sözlük Modern Lügat Çelik Yayınevi 9786055094201 Hikmet Özdemir. İngilizce Türkçe online sözlük Tureng. İspanyolca İngilizce Sözlük. Our Spanish English dictionary provides hand picked translations by our Spanish speaking native professional translators. Türkiye Sözlük, yazarların çeşitli başlıklar altında tespitlerini ve düşüncelerini aktardığı bir interaktif sözlük mecrasıdır. sınıfta türkçe konuşan tek çocuk olmak2. aşiret düğünü3. Türkçe Sözlük modelleri ve Türkçe Sözlük fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. 93 adet Türkçe Sözlük fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin! İngilizce Sözlük. Kelime : Türkçe -> Rusça | Rusça -> Türkçe. İlk Türkçe Sözlük, Kaşgarlı Mahmut'un Araplara Türkçe öğretmek amacıyla 1072-1074 yıllarında yazdığı "Divan-ı Lûgati't-Türk" (Türk Dilleri Sözlüğü) adlı eseridir. Diese Website steht zum Verkauf! supersozluk.com ist Ihre erste und beste Informationsquelle über supersozluk Hier finden Sie auch weitere interessante Links. Wir hoffen, dass Sie bei Ihrer Suche......