Kitaplarla Söyleşi 1

Oğuzhan Saygılı

Kitaplarla Söyleşi 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-22
YAZAR Oğuzhan Saygılı
ISBN 6054977758
DOSYA FORMATI 3,80 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Oğuzhan, elinizde tuttuğunuz kitabın bölümlerinden en baştakine, “Başarı Hikâyeleri” adını vermiş. Muhakkak ki onun “Okuyoruz ve Okuduğumuzu Anlatıyoruz” çalışması da bir başarı hikâyesi. Nihayet bu kitap da… 41 yazıda, birkaç sayfa içinde bazen bir, bazen birkaç kitabı birden öğreniyorsunuz. Bu hepimizin ihtiyacı ve bunun gerçekleştirilmesi bir başarı hikâyesi değil mi? Kırkbir tanıtım-tenkit toplantısına aynı anda ulaşmak isterseniz, yapmanız gereken, bu kitabın sayfalarını çevirmek. İlk sayfayı çevirerek başlayın lütfen.Prof. Dr. İskender Öksüz Oğuzhan Saygılı analitik olarak çapraz okuma yapan ve sindirdiği eserleri sağlıklı bir şekilde değerlendirip yorumlayan iyi yetişmiş bir eğitimcidir. “Kitaplarla Söyleşi”okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı verilmiş kitap kritiği örneklerini sunmaktadır. Kitap okuyup da bilgi hazinesine katmayı yaşam tercihi haline getiren bu öğretmenimizin Türkiye’nin en zengin eğitimcileri arasında olduğunu varsaymak bence mübalağa değildir.H. Kemal Gür, Emekli Büyükelçi Sayın Oğuzhan Saygılı Beyefendi Türk okurunun kitaplara olan ilgi ve sevgisini beslemek amacıyla güzel bir başlangıca imza attı. Sayesinde kitaplarla şöyleşi artık yeni bir edebi tür veya eleştiri türü olarak kabul edilebilir fikrindeyim. Bir eğitimci olarak Oğuzhan Saygılı bu kitabı ile günümüz insanı için hâlâ maarif ve kültür mesajı vermeye devam eden eserlere dikkat çekmektedir. Hakşinas ve tenkitçi bir bakış açısının okuyanlarda değerlendirmesi yapılan kitaplar için tecessüs ve okuma arzusu yaratacağı aşikârdır. Bir Kazan Tatarı olarak Fatih Kerimi’yi Türk okurlarına özen ve sevgi ile tanıttığı için ayrıca minnettarım.Prof. Dr. Alfina Sibgatullina,Rusya Bilimler Akademisi Şarkiyat Enstitüsü, Moskova. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kitaplarla Söyleşi 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kitaplarla Söyleşi 1.

.... Oğuzhan Saygılı. Oğuzhan, elinizde tuttuğunuz kitabın bölümlerinden en baştakine, *Başarı Hikâyeleri* adını vermiş ... Kitaplarla Söyleşi 1 Oğuzhan Saygılı ... . Muhakkak ki onun *Okuyoruz ve Okuduğumuzu Anlatıyoruz* çalışması da bir başarı... TÜRKAV Gaziantep Şubesi'nin "Kitap Hediye Ediyoruz Kampanya"sını duydunuz mu bilmiyorum. "Kitaplarla Söyleşi-1" kitabı "Başarı Hikâyeleri, Batının Gözüyle, Osmanlı Çökerken ve Dost Acı... Kitaplarla Söyleşi - 1. Oğuzhan Saygılı. "Kitaplarla Söyleşi" okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı veri ... Kitap Tanıtımı: OĞUZHAN SAYGILI - KİTAPLARLA SÖYLEŞİ - 1 ... ... Kitaplarla Söyleşi - 1. Oğuzhan Saygılı. "Kitaplarla Söyleşi" okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı verilmiş kitap kritiği örneklerini sunmaktadır. Kargo dahil en ucuz13,94 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Kitaplarla Söyleşi 1. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 13:37 Amazon Türkiye. 14.84 TL. "Kitaplarla Söyleşi" okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı verilmiş kitap kritiği örneklerini sunmaktadır. Kitap okuyup da bilgi hazinesine katmayı yaşam tercihi haline getiren bu... : Kitaplarla Söyleşi 1. Yayınevi. : İlgi Kültür Sanat Yayıncılık. Kitaplarla Söyleşi okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı verilmiş kitap kritiği örneklerini sunmaktadır. 8.40 €. Kitaplarla Söyleşi okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı verilmiş kitap kritiği örneklerini sunmaktadır. Kitap okuyup da bilgi hazinesine katmayı yaşam tercihi haline getiren bu... Kitaplarla Söyleşi okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı verilmiş kitap kritiği örneklerini sunmaktadır. Kitap okuyup da bilgi hazinesine katmayı yaşam tercihi haline getiren bu... 16.25 TL. "Kitaplarla Söyleşi" okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı verilmiş kitap kritiği örneklerini sunmaktadır. Kitap okuyup da bilgi hazinesine katmayı yaşam tercihi haline getiren bu... Kitaplarla Söyleşi 1 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Oğuzhan Saygılı kitapları ve İLGİ KÜLTÜR SANAT 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Kitaplarla Söyleşi 1. Kitap Bilgisi. "Kitaplarla Söyleşi" okuyucuya tarihten, kültüre geniş yelpazede hakkı verilmiş kitap kritiği örneklerin...