Ben Nereden Geldim

Peter Mayle

Ben Nereden Geldim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-10-19
YAZAR Peter Mayle
ISBN 9753220324
DOSYA FORMATI 3,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta kadın erkek bedenlerinin farklılığı, farklı bölgelerin ne işe yaradığı, bebeğin oluşumu ve doğumu, kısaca yaşamın gerçekleri okul öncesi çocukları için bir masal şirinliğinde yazılıp resimlenmiş.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ben Nereden Geldim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ben Nereden Geldim.

...yor. Çocukların 3-4 Yaşlarında Yaratılışa Dair En Sık Sorduğu Soru: Anne Ben Nereden Geldim? Ali Çankırılı ... Anne Ben Nereden Geldim? - Anne Notları ... . AYŞE, arkadaşlarıyla bahçede evcilik oynuyordu. Bu soruyu anne ve babama sorduğumu ve ne cevap aldığımı hatırlamıyorum ama mutlaka sormuşumdur. Ben 3 yaşındayken annem kardeşime hamileydi karnında bir bebeğin olduğunu... ...soru dolu gözlerle kendisine baktığını görünce açıklama gereği duydu: "Bebeğimle oynarken, anne ben nerden geldim, yani nasıl oldum, diye sordum. Ben nasıl oldum, nerden geldim?" "HT Hayat" tarafından düzenlenen, "Anne Ben Nereden Geldim?" konulu seminerde, ç ... Anne Ben Nerden Geldim? | Kokosh Anne ... . Ben nasıl oldum, nerden geldim?" "HT Hayat" tarafından düzenlenen, "Anne Ben Nereden Geldim?" konulu seminerde, çocuklarımıza cinselliği nasıl anlatmamız gerektiğini Uzman Psikolog Iraz Toros Suman'dan öğrendik....