Bebekler Masaj İster

Barbara Ahr

Bebekler Masaj İster
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-18
YAZAR Barbara Ahr
ISBN 975622505X
DOSYA FORMATI 7,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Söylediklerinizi anlayamadığı ilk aylarda sevginizi ellerinizle sunun.Gecenin dördünde ağlayan bebeğinizi bir türlü uyutamıyor musunuz? Mamasını yedikten sonra gaz sancılarından kurtulamıyor mu? Elleri ve ayakları çok mu soğuk? Bu gibi durumlarda basit masaj hareketleri hem sizin hem de bebeğinizin derdine deva olacak. Bebekler Masaj İster’de çocuğunuzu sakinleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olacak tüm masajları çizimleriyle birlikte bulacaksınız. Bu kitapta erken doğmuş ve engelli bebeklerin ihtiyacı olan masajlar için de öneriler bulunuyor. Tabii anneler de unutulmamış. Doğum sonrasında kadınların vücudunda meydana gelen izlerden ve sarkmalardan kurtulmak için yapılması gerekenler çizimlerle gösterilmiş.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bebekler Masaj İster i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bebekler Masaj İster.

...ebekler Masaj İster. Barbara Ahr. Yayınevi: Optimist Yayın Dağıtım ... Kitap Müptelası - Müptelası Olacaksınız / Bebekler Masaj İster ... . Bebekler Masaj İster´de çocuğunuzu sakinleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olacak tüm masajları çizimleriyle birlikte bulacaksınız. Bu kitapta erken doğmuş ve engelli bebeklerin ihtiyacı olan masajlar... Bebekler Masaj İster´de çocuğunuzu sakinleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olacak tüm masajları çizimleriyle birlikte bulacaksınız. Bu kitapta erken doğmuş ve engelli bebeklerin ihtiyacı olan masajla ... Ebeveyn Kitapları - Optimist Yayın Dağıtım - Bebekler Masaj İster ... . Bu kitapta erken doğmuş ve engelli bebeklerin ihtiyacı olan masajlar... Bebekler Masaj İster´de çocuğunuzu sakinleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olacak tüm masajları çizimleriyle birlikte bulacaksınız. Bu kitapta erken doğmuş ve engelli bebeklerin ihtiyacı olan masajlar... Barbara Ahr. Gecenin dördünde ağlayan bebeğinizi bir türlü uyutamıyor musunuz? Mamasını yedikten sonra gaz sancılarından kurtulamıyor mu? Elleri ve ayakları çok mu soğuk? {alanadi} masaüstü bildirimlerine ekleyin. {alanadi} özel fırsatlardan ve güncel kampanyalardan haberiniz olsun ister misiniz? Daha Sonra Evet. Bu gibi durumlarda basit masaj hareketleri hem sizin hem de bebeğinizin derdine deva olacak. Bebekler Masaj İster'de çocuğunuzu sakinleştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olacak tüm......