Yeni Dünyada Strateji ve Yönetim

Prof. Dr. Arman Kırım

Yeni Dünyada Strateji ve Yönetim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2009-10-23
YAZAR Prof. Dr. Arman Kırım
ISBN 9753220782
DOSYA FORMATI 9,52 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Amerikan Yönetim Danışmanları Derneği'nin geçtiğimiz yıl dünyanın en ünlü yönetim danışmanlığı kuruluşları arasında yapmış olduğu bir araştırma, "strateji"nin bugün için ABD'de en önemli yönetim konusu olduğunu ve önümüzdeki beş yılda aynı önemi koruyacağını ortaya koyuyor. Günümüzün rekabet ortamında kurumların karşı karşıya oldukları en önemli sorunların başında, sürekli düşen kâr marjları ve bu baskıyı ortadan kaldırma arayışları geliyor. Zira artık piyasalara giriş engelleri azalmakta, her geçen gün yeni rakipler mevcut konumları zorlamaktadır. Bu hızlı ve dinamik değişim ortamında kurum yönetimi ve liderlik kavramları da yeni tanımlar gerektirmektedir.Prof. Dr. Arman Kırım'ın bu kitabında kurumsal strateji ve yönetim konusundaki denemelerini bulacaksınız. Arman Kırım, bir akademisyen ve aynı zamanda bir iş adamı olarak, strateji ve yönetim konularındaki en son düşünce yöntemlerini kendi deneyimleriyle birleştirerek sizlere sunuyor. Her iş adamı, yönetici ve çalışanın rahatlıkla okuyabileceği, konuşma diliyle yazılmış bu kitapta, düşünce ufuklarınızı besleyecek ve mutlaka kendi düşüncelerinizi paylaşacağınız bir şeyler bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yeni Dünyada Strateji ve Yönetim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yeni Dünyada Strateji ve Yönetim.

...: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Yeni dünyada strateji ve yönetim ... Yeni Dünyada Strateji ve Yönetim Kitabını Satın Al - Nobel Kitap ... . Arman Kırım. Satıcı. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Yeni Dünyada Strateji Ve Yönetim. Prof.Dr. Arman Kırım''ın bu kitabında kurumsal strateji ve yönetim konusundaki denemelerini bulacaksınız. Strateji denen şeyi yeniden keşfetmemiz, rekabet üstünlüğümüz açısından tüm yönetim tekniklerinden çok daha önemli görülüyor. Bu fikir dünyada yeni bir kavram geliştirdi. Gelince Haber Ver. ... Yeni Dünyada Strateji ve Yönetim - Talebe.com ... . Bu fikir dünyada yeni bir kavram geliştirdi. Gelince Haber Ver. Alışveriş Listeme Ekle. Yeni Dünyada Strateji ve Yönetim Hakkında Bilgiler. Tü...