Spor Kitabı (Karton Kapak)

Kollektif

Spor Kitabı (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-12-17
YAZAR Kollektif
ISBN 9756690987
DOSYA FORMATI 9,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Antik Yunanlar Olympia’da oyunlarını ilk kez başlattıklarından beri “koşma”, “zıplama” ve “fırlatma” sporları çok fazla gelişme gösterdi. O zaman sadece bir organizasyon vardı: Stadyum yarışı. Şimdi ise, kelimenin tam anlamıyla yüzlerce spor var. Dolayısıyla karşılaştığınız bütün sporların kurallarını bilemiyor olmanız şaşırtıcı değil. Bütün bu sporlar hakkında bilmeniz gerekenler Spor Kitabı’nda. Hangi sayfayı açarsanız açın –basketbol, badminton ya da karate– kurallar, istatistikler, diziliş, neyin kural dahilinde olup olmadığını en güncel haliyle bulabilirsiniz.Kitapta iki yüzden fazla spor –takım sporları, raket sporları, dövüş sporları, su sporları, kış sporları, hedef sporları, tekerlekli sporlar, motor sporları, hayvanlı sporlar, ekstrem sporlar– ve karşılaşabileceğiniz hemen hemen herhangi bir yarışmada sizi uzman kılacak bilgiden daha fazlası var.Kitaptaki her spora dair, çabuk öğrenilecek, olmazsa olmaz olguların ve bilgilerin yer aldığı Kilit Bilgiler bölümü var. Oyuncu Profilleri, gerekli fiziksel özelliklerin ve becerilerin genel açıklamasını içeriyor. Oyunun/Sporun Ana Hatları oyun, oyuncular, kurallar ve tekniklere dair önemli unsurlarla ilgili bilgi içeriyor.İstatistik Köşesi’nde en son istatistikler yer alıyor ve bunların arasında da oyunculara ait rekorlar, önemli şampiyonaların ve Olimpiyatların sonuçları var. Satır Araları şaşırtıcı ve etkileyici gerçeklerle rakamları içeriyor. Perde Arkası bölümlerinde, her sporun hikayesi yer alıyor ve burada da sözkonusu sporun yıldızları ve yarışmalarına dair haberler, bilgiler ve anekdotlar var.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Spor Kitabı (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Spor Kitabı (Karton Kapak).

...r Kitabı'nda. Ciltli - Ciltsiz (Karton Kapak) Kitap Farkı Nedir? adlı videoma hoş geldiniz ... Kızıl İsyan Serisi Özel Kutulu Set (3 Kitap Karton Kapak) ... . Bu videoda sizlere Ciltli kitapların, ciltli kitabın nasıl olduğunu ve ciltsiz... Alış-Veriş Listeme Ekle. Spor Kitabı (Karton Kapak). Bütün bu sporlar hakkında bilmeniz gerekenler Spor Kitabı'nda. Hangi sayfayı açarsanız açın basketbol badminton ya da karate kurallar... KartonKitap. 699 likes. Karton Kitap, N. Toros Mutlu ve Umut Altıntaş tarafından kurulan bağımsız bir sanatç ... Karton Kapak - GittiGidiyor ... . Karton Kitap, N. Toros Mutlu ve Umut Altıntaş tarafından kurulan bağımsız bir sanatçı kitabı inisiyatifidir. Kitap alırken herşeyine dikkat ederim, en önemlisi yazar, kitabın konusu ya da yayınevi gibi detaylardır belki de ama bence kitabın kapağındaki resim... Spor Kitabı (Karton Kapak). Ntv Yayınları. Basım Yılı: 2008. --- Seçiniz ---- Karton Kapak Ciltli. Fiyat Aralığı: Filtreleri Temizle. Ek olarak Spor Kitabı (Kar...