Kişilerin Parçalanış Kanunları

Süleyman Şaşmaz

Kişilerin Parçalanış Kanunları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Süleyman Şaşmaz
ISBN
DOSYA FORMATI 8,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsan birtek türdür. İnsan, türünü değil; toplum biçimlerini değiştirerek evrim geçirmenin yolunu ellibin yıldan beri bulmuştur. Üretim motoro nükleerleşip telekomünikasyonlaştıkça, insanın çekirdeği olan komün cevheri de parçalanabileceği en son elemanı içine girdi: KİŞİLERE dek parçalanmakla kalmadı; kişileri iç kişiliklerine dek parçalandı. insan türünün kendi içinde sakladığı kendi şifresini de parçalayarak ortaya çıkarıyordu. Bu şifre parçalanırken de - derlenirken de nükleer enerjiden daha yüksek enerjiler yaratıp geliştiriyordu. onu bilimsel bilinçle ele geçirdiğimiz zaman, BEYNİN en üstün gelişim hızını ve metodunu ele geçirdiğimiz - tekniğin gelişim hızını yakalayabileceğimizi buluyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kişilerin Parçalanış Kanunları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kişilerin Parçalanış Kanunları.

...ci kitabımız "toplumun çekirdek altı kanunları oldu" üçüncü kitabımız "denklik yasası oldu" ... Kişisel Verilerin Korunması Kanunu - Proaktif Hukuk Bürosu ... . Ad: Kişilerin Parçalanış Kanunları, Yazar: Süleyman Şaşmaz, Yayınevi: Doğa Ve İnsan Projeleri, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Psikoloji İnceleme Kitap Sosyoloji İnceleme-Araştırma... Ad: Kişilerin Parçalanmış Kanunları, Yazar: Süleyman Şaşmaz, Yayınevi: Tarih Bilimi Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Felsefe-Düşünce Genel, Sayfa Sayısı... Mesela bu yazımızda yazar Süleyman Şaşmaz kitapları arasında yer alan Kişilerin Parçalanm ... Kişilerin Parçalanmış Kanunları Kitabina Bak Süleyman... ... ... Mesela bu yazımızda yazar Süleyman Şaşmaz kitapları arasında yer alan Kişilerin Parçalanmış Kanunları yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Süleyman Şaşmaz. İnsan birtek türdür. İnsan, türünü değil; toplum biçimlerini değiştirerek evrim geçirmenin yolunu ellibin yıldan beri bulmuştur. Cebir III Bölüm 6. 1. Aşağıdaki polinomların Q üzerindeki parçalanış cisimlerini ve bu cisimlerin. 3. Q(i, Ö2) cisminin Q ya göre derecesi nedir? Bu cisim hangi polinomun parçalanış cismidir. KVKK kapsamında sadece gerçek kişilerin verileri kanun kapsamında değerlendirilmektedir. Tüzel kişilerin verileri, içeriğinde gerçek kişiye ilişkin bilgi içermedikçe bu kanun kapsamında değildir. Öncelikle belirtelim ki, pratikte "kanun" ile "parlâmento kararı"nı birbirinden ayırmak kolaydır. Cumhurbaşkanı, kanunları TBMM'ye bir kez daha görüşmek üzere geri gönderebilir. AK Parti döneminde kişilerin refahının artması için, olağanüstü gelişmeler oldu. Hatta diyebilirim ki CİK, Avrupa ülkelerinin birçoğundan daha medeni bi...