Bebek Jimnastiği

Barbara Zukunft Huber

Bebek Jimnastiği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-18
YAZAR Barbara Zukunft Huber
ISBN 9756225009
DOSYA FORMATI 9,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklarının fiziksel gelişimini koruma altına almak ve ilerletmek isteyenebeveynlerin başvuru kaynağıBebeğinin sağlıklı, güçlü ve hareketli olmasını hangi anne baba istemez ki? Artık Bebek Jimnastiği’ndeki egzersizlerle, bebeğinizin kaslarını güçlendirerek doğal hareketliliğini artırabilirsiniz. Egzersizleri uygularken hem siz hem de bebeğiniz çok eğleneceksiniz!Bebeğinizin hareket sistemi normal mi? Onu hangi pozisyonda taşımalı, hangi pozisyonda yatırmalısınız? Oturtmaya kaç aylıkken başlamalısınız? Bebek araç gereçlerini nasıl kullanmalısınız? Bebek Jimnastiği size, çocuğunuzun doğru kemik ve kas gelişimi için bilmeniz gerekenleri sunuyor.Bu kitaptan öğrendiklerinizle, bebeğinizin bedensel gelişiminin yanında zihinsel gelişiminin de hız kazandığını göreceksiniz. Çocuğunuz artık daha sağlıklı ve daha zinde olacak.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bebek Jimnastiği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bebek Jimnastiği.

...ışı Dirseklerinden destek aldığına ve kalçasının yere değiyor olmasına dikkat edin ... Bebek Jimnastiği | Sağlık Kitabı ... . Kafa baldırlar havadadır. İleride spora yatkınlığını da bebekken yaptıracağınız sporlar ile sağlayacaksınız. Bebek Gelişimi ve Sporun Önemi526c51b1631c1 300×225 Bebek Jimnastiği Nedir? İleride spora yatkınlığını da bebekken yaptıracağınız sporlar ile sağlayacaksınız. Bebek Gelişimi ve Sporun Önemi526c51b1631c1 300×225 Bebek Jimnastiği Nedir? İleride spora yatkınlığını da bebekken yaptıracağınız sporlar ile sağlayacaksınız. Bebek Gelişimi ve Sporun Önemi526c51b1631c1 300×225 Bebek Jimnastiği Nedir? Bebek jimna ... Bebek Jimnastiği | Genel Bilgiler ve Haberler ... . Bebek Gelişimi ve Sporun Önemi526c51b1631c1 300×225 Bebek Jimnastiği Nedir? Bebek jimnastiği özellikle anne ve bebek arasındaki bağı da güçlendiriyor. Bebek jimnastiği nasıl yapılmalı. - Öncelikle günde 5-10 dakika zaman ayırılmalı ve bu gün içerisinde 4-5 kez tekrarlanmalıdır. Bebeğin gelişimini engellememek ve kalça çıkıklarına sebep olmamak için kundaklanmaması gerekir. Jimnastik yaklaşık olarak 4'üncü aydan itibaren yapılabilir. Bebek jimnastiği özellikle anne ve bebek arasındaki bağı da güçlendiriyor. Bebek jimnastiği nasıl yapılmalı - Öncelikle günde 5-10 dakika zaman ayırılmalı ve bu gün içerisinde 4-5 kez tekrarlanmalıdır. Bebek Jimnastiği; Bundan sonraki hareket 7. resimde görüldüğü gibi tek elle bebeğin kalçasını tutup gövdeye bağlandığı yerde, yani kasıkta önce bir dik açı yaptırma... Barbara Zukunft - Huber. Bebeğinin sağlıklı, güçlü ve hareketli olmasını hangi anne baba istemez ki? artık Bebek Jimnastiğindeki egzersizlerle......