Sosyometri ve Psikodrama

Prof. Dr. Üstün Dökmen

Sosyometri ve Psikodrama
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2007-02-01
YAZAR Prof. Dr. Üstün Dökmen
ISBN 9757397250
DOSYA FORMATI 10,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta öncelikle sosyometri ve psikodrama ile ilgili klasik sayılabilecek kuramsal bilgilere yer verilir ve yazarın kendisinin yönettiği psikodrama oturumunlarından örnekler aktarılır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sosyometri ve Psikodrama i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sosyometri ve Psikodrama.

...e yer veriliyor. 29.25 TL. Bu kitapta öncelikle sosyometriyle ve psikodramayla ilgili klasik sayılabilecek kuramsal bilgilere yer veriliyor ... Sosyometri ve Psikodrama Üstün Dökmen ... . Söz konusu kuramsal bilgilere Dökmen'in yönettiği psikodrama oturumlarından... 9 €. Sosyometri ve Psikodrama. Bu kitapta öncelikle sosyometriyle ve psikodramayla ilgili klasik sayılabilecek kuramsal bilgilere yer veriliyor. ...eime, kzlarma ve annemeithaf ediyorumtewNDEKLERNSZ xiiiNiin Sosyometri ve Psikodrama ve Niin Bu Kitap xiiiGR xxiI. Oysa benzeri durum sosyometri ve psikodrama iin sz konusu deil. ... Sosyometri ve Psikodrama - Üstün Dökmen -Halkkitabevi ... . Oysa benzeri durum sosyometri ve psikodrama iin sz konusu deil....