II. Abdülhamid'in Çocukluk Düşleri

Elif Ayla

II. Abdülhamid'in Çocukluk Düşleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-06-16
YAZAR Elif Ayla
ISBN 9752694958
DOSYA FORMATI 9,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kosova, İpek.Şu ilerideki Kurşunlu Camii yıkıntıları. Bahçesindeki iki küçük çocuk da define avcıları.Sandıktan bir define çıktı.Sultan II. Abdülhamid’in mektupları. Yok yok, Şehzade Hamid’in mektupları onlar.Mektuplardan sesler mi çıkıyor ne.Bir şehzade atına atlayıp saraydan kaçıyor. Evet evet, kaçıyor.Bak düştü, başını yaraladı. Bir adam sırtına aldı Şehzade Hamid’i, götürüyor. Yoksa… Kaçırıyor olmasın?Kediler miyavlıyor. Tekir mi o?Bir de kuş var sanki. Aciz.Cüce İbrahim Efendi de orada. Beylerbeyi Sarayı’nın muhallebicisi de var, evet. “Bici bici, muhallebiciii!” diye bağırıyor.Sonradan Sultan II. Abdülhamid olarak Osmanlı tahtına oturacak olan Şehzade Hamid, annesiyle oyun oynuyor şimdi de.O da ne, şehzade yazı masasında yine, mektup yazıyor. Eğilmeliyim, bir bakalım ne yazıyor.“Annem öldü…”Eğilip bir kere daha bakmam lazım. Başka bir mektup daha. “Babam Abdülmecid baloda…”Ve Şehzade Hamid'i Ulu Hakan II. Abdülhamid yapan sırların yazılı olduğu bu mektupları okumaya başlıyorum... Siz de buyurmaz mısınız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz II. Abdülhamid'in Çocukluk Düşleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap II. Abdülhamid'in Çocukluk Düşleri.

...cukluk Düşleri yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve II ... II. Abdülhamid'in Çocukluk Düşleri / Osmanlı Şehzade Günlükleri... ... . Kitabın basım bilgileri. Adı: II. Abdülhamid'in Çocukluk Düşleri. II.Abdulhamid'in Çocukluk Düşleri. Yazar: Elif Ayla. Satın al 18 tl. Veee, sandık açılır. İçinden bir define çıkar, en hakikisinden. Sultan II. Abdülhamid'in mektupları. Abdülhamid`in Çocukluk Düşleri. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. II. ABDÜLHAMİD'İN ÇOCUKLUK DÜŞLERİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfas ... 'İi. Abdülhamid'in Çocukluk 🚩 Düşleri' Kitabında Bize Ne... ... .. II. ABDÜLHAMİD'İN ÇOCUKLUK DÜŞLERİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve NESİL ÇOCUK YAYINLARI baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Son güncelleme: 25.06.2019. II Abdülhamidin Çocukluk Düşleri AÇIKLAMASI. Kosova, İpek. Sandıktan bir define çıktı. Sultan II. Abdülhamid'in mektupları. Sandıktan bir define çıktı. Sultan II. Abdülhamid´in mektupları. Abdülhamid´in Çocukluk D...