Falaka (İlköğretim)

Ahmet Rasim

Falaka (İlköğretim)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-19
YAZAR Ahmet Rasim
ISBN 9756316268
DOSYA FORMATI 11,44 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsan hayatının unutulmaz hâtıralarının çoğu okul yıllarına aittir. Ahmed Rasim Falaka adlı eserinde, sade ve içten bir anlatımla yaşadıklanı kaleme alıyor. Bir döneme ışık tutan Falaka birçok insanı okul yıllarının sımsıcak günlerine götürecek nitelikte. Eğitim psikolojisi açısından da önemli mesajlar içren eser okumaya başlayanların elinden bırakmayacakları kadar akıcı bir dile sahip. “Meğer anamın; ‘İstersen seni mektebe başlatayım.’ demesinin bir hikmeti varmış. Bu hikmeti ben Dârüşşafaka’dan mezun olduktan sonra anlayabildim. Her kimden ise duymuş... ‘Çocuk kısmı zorla okumazmış, heves olmalıymış...’ Bunu, ben o yaşta ne bileyim? Bilseydim ‘başlatma’ der, o gün bugün bu yüzden kurtulamadığım okumak belâsından kurtulurdum.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Falaka (İlköğretim) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Falaka (İlköğretim).

...ocuklara bu korkuyu, nasıl anlatayım? Ben bu korkuyu, yarım yüzyıl önce, ülkeyi yarı kaplamış bir durumda buldum, gördümdü ... Falaka Gecelerim (100 Temel Eser - İlköğretim) - Ahmet Rasim... ... . %30. Falaka (İlköğretim). Ahmet Rasim. HAVALE :6,24 TL %1 EFT İndirimi. Ahmed Rasim Falaka adlı eserinde sade ve içten bir anlatımla yaşadıklanı kaleme alıyor. Okul Öncesi Eğitim Kitapları İlköğretim Yardımcı 1.Sınıf İlköğr. Anasayfa Falaka (İlköğretim). Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. 4.83 TL. Falaka Gecelerim 100 Temel Eser İlköğretim Parıltı Yayınları ürününü tü ... Falaka İlköğretim Ahmet Rasim ... . Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. 4.83 TL. Falaka Gecelerim 100 Temel Eser İlköğretim Parıltı Yayınları ürününü tüm kredi kartlarıyla taksitli ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. 4,83 TL Parıltı Yayınları. "Falaka İlköğretim". için 6 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Fiyat. Falaka - ilköğretim 100 Temel Eser. Ahmet Rasim. Satıcı. 5.78 TL. Ahmed Rasim Falaka adlı eserinde, sade ve içten bir...