Ali Kayboldu

Aziz Sivaslıoğlu

Ali Kayboldu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-09-30
YAZAR Aziz Sivaslıoğlu
ISBN
DOSYA FORMATI 5,56 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her biri on altışar sayfadan oluşan 10 Kitap ve alfabe karakteriyle yazılan bu kitaplar, çocuklara okumayı sevdirmek, hızlı ve doğru okumalarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Her sayfası renkli resimlerle desteklenmiştir. Çocuklar bu öyküleri okumaktan zevk alacak ve ellerinden bırakmak istemeyecekler. Bu kitaplar, Milli Eğitim Bakanlığınca ilköğretim 1. sınıf öğrencilerine tavsiye edilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ali Kayboldu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ali Kayboldu.

.... Aziz Sivaslıoğlu. Her biri on altışar sayfadan oluşan 10 Kitap ve alfabe karakteriyle ... Ali Kayboldu %15 İndirimli Aziz Sivaslıoğlu ... ... Bahar gelmiş havalar ısınmaya başlamıştı. O gün sınıfta kulaktan kulağa bir şey fısıldandı: "Gezmeye gidiyoruz!". Sınıfın tüm öğrencileri ayaktaydı. Herkes birbirine sorup duruyordu: "Nereye gidiyoruz?"... Adana'da dedesi ve ikizi ile birlikte tarlaya giden 8 yaşındaki Muhammet Ali Tekin, kayboldu. Küçük çocuğun bulunması için tarlalar ve düştüğü tahmin edilen sulama kanallar ... Morpa Store Ali Kayboldu ... . Küçük çocuğun bulunması için tarlalar ve düştüğü tahmin edilen sulama kanallarında arama yapıldı. Ali Kayboldu. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. İlk Öykülerim: Ali Kayboldu. Morpa Kültür Yayınları. 6.00. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Ali Kayboldu. Yazar. Aziz Sivaslıoğlu. Arama ÇALIŞMALARINA ARA VERİLDİ Adana'da dedesi ve ikizi ile birlikte gittiği tarlada kaybolan 8 yaşındaki Muhammet Ali Tekin'i arama çalışmalarına ara verildi. We've gathered our favorite ideas for Mimar Ali Kayboldu, Explore our list of popular images of Mimar Ali Kayboldu,Yaşam Çiçeği Ve Kolyesi Yaşam Click Images to Large View Mimar Ali Kayboldu. ...Ali kayboldu ADANA'da dedesi ve ikizi ile birlikte tarlaya giden 8 yaşındaki Muhammet Ali Tekin, kayboldu.Haber. http://haberler.com/adana-dedesiyle-tarlaya-giden-muhammet-ali-7189665-haberi/. Ali kayboldu. Başlık: Ali kayboldu. Yazar: Sivaslıoğlu, Aziz. Bu kitaplar, okumayı yeni öğrenen ilköğretim 1. sınıf öğrencilerinin okumasını pekiştirecek ve onlara okuma alışkanlığı kazandıracak kısa sevimli öykülerden oluşmaktadır. Bu kitaplar, okumayı yeni öğrenen ilköğretim 1. sınıf öğrencilerinin okumasını pekiştirecek ve onlara okuma alışkanlığı kazandıracak kısa sevimli öykülerden oluşmaktadır. Ali Kayboldu Aziz Sivaslıoğlu....