Uzayda Piknik

Arkadi Strugatski

Uzayda Piknik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1999-01-01
YAZAR Arkadi Strugatski
ISBN 9755760377
DOSYA FORMATI 5,25 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uzayda Piknik, Sovyet bilimkurgu yazının dünyada en çok okunan yazarları Ştrugatski kardeşlerin en ünlü romanıdır. Dünyadışı bir uygarlıktan gelen konuklar, yeryüzünün gelişi güzel birkaç köşesinde yol kenarında piknik yapar gibi bir an konaklayıp gitmişler, ama geride bıraktıkları artıklar, olağandışı teknolojilerinin inanılmaz ürünleri, uğrak yaptıkları yerlerde insan yaşamını, toplum ilişkilerini alk üst etmeye yetmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uzayda Piknik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uzayda Piknik.

... Piknik 1979 yılında Tarkovski tarafından Stalker adıyla sinemaya ... Uzayda Piknik - Yolkitap ... ... 1971 yılında yazılan Uzayda Piknik, 1979 yılında Andrei Tarkovski tarafından çekilen Stalker filmine kaynaklık etmiştir. Geçtiğimiz yıllarda ise S.T.A.L.K.E.R adlı bilgisayar oyunu yapılmıştır. Arkadi ve Boris Ştrugatski kardeşlerin Roadside Picnic adlı romanının türkçe çevirisine verilen isim Uzayda Piknik. İyi bilimkurgunun nasıl bir şey olduğunu öğretebilecek seviye ... Uzayda Piknik | bkmkitap.com ... . İyi bilimkurgunun nasıl bir şey olduğunu öğretebilecek seviyede bir eser. 1971 yılında yazılan Uzayda Piknik, 1979 yılında Andrei Tarkovski tarafından çekilen Stalker filmine kaynaklık etmiştir. Geçtiğimiz yıllarda ise S.T.A.L.K.E.R adlı bilgisayar oyunu yapılmıştır. Uzayda Piknik en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Uzayda Piknik incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Uzayda Piknik. Satıcının Açıklaması. 30,00 TL. Uzayda Piknik ise yazarların en ünlü ve ilham verici romanı. Uzaylılar dünyanın beş bölgesini ziyaret etmiş ve giderken geriye "atıklarını" bırakmışlardır. "Heyecan verici, canlı ve hoş… Girift olaylar, yaratıcı detaylar içeren, etik ve entelektüel açıdan sofistike bir eser." » Uzayda Piknik Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. - Ursula K. Le Guin. Kitap Adı: Uzayda Piknik Yazar: Arkadi Strugatski & Boris Strugatski Yayıncı: Sarmal Yayınları Sayfa Sayısı: 220. Uzayda Piknik, Sovyet bilimkurgu yazının dünyada en çok okunan yazarları Ştrugatski... Yani Roadside Picnic. Yani Uzayda Piknik. Bu röportajın bir öykü değil de bir romanın ilk bölümü olduğunu, sonraları aldığım Uzayda Piknik adlı romanın girişini okuduktan sonra anlamıştım. Etik ve entelektüel açıdan sofistike bir eser; Uzayda Piknik. Uzayda Piknik Arkadi ve Boris Strugatski kardeşler tarafından 1971 yılında yazılan bir bilim kurgu romanıdır. Uzayda Piknik ise yazarların en ünlü ve ilham verici romanı. Uzaylıların dünyaya yaptığı bu ziyaret bir piknikten mi ibarettir? Yoksa arkasında insan aklının alamayacağı bir gizem mi yatmaktadır? Uzayda Piknik ise yazarların en ünlü ve ilham verici romanı.Uzaylılar dünyanın beş bölgesini ziyaret etmiş ve giderken geriye "atıklarını" bırakmışlardır....