Şeytanın Çalgıları

Nancy Huston

Şeytanın Çalgıları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Nancy Huston
ISBN 9755105581
DOSYA FORMATI 12,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Amerikalı bir kadın yazar olan Nada, yaşamı boyunca toplumun değerlerini geri planda tutan ilişkilere girmiş, kendini bir biçimde her şey olan hiçlikle bütünleştirmeye çalışmıştır. Alkolik babasıyla, müzisyenlikten ev kadınlığına, oradan da bir tür unutuşa itilen annesiyle, çevresindekilerle, aldırdığı çocuğuyla hep günlüğünde hesaplaşmaktadır. Bir yandan da on sekizinci yüzyıl Fransa'sında geçen gerçek bir olayı, yazdığı Diriliş Sonatı adlı romanına konu alır. Son derece sürükleyici anlatımıyla, okuru da edilgenlikten çıkartıp romana çeken, olaylarla oynayan, gerçekle olağanüstünün sınırlarında dolaşırken konuyu evrenselleştiren, modern zamanların esintileriyle on sekizinci yüzyıl Fransa'sını aynı potada kaynatan bir roman. Şaşırtıcı bir ustalıkla yazılmış bu kitap, Nancy Huston'a, 1996 yılında Fransa'da Goncourt des Lyceens Ödülünü kazandırdı. Bu genç ve başarılı yazarın kitaplarını yayımlamayı sürdüreceğiz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şeytanın Çalgıları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şeytanın Çalgıları.

...Şeytanın alır. değerlerini bu romana Çalgıları, Şeytanın on bir sürdüreceğiz ... Kitapi | 0508 Şeytanın Çalgıları ... . sekizinci Nancy... sonraki. seytanin calgilari. ara. paylaş. Eskiçağ Kilikia çalgıları/ Yazar:: Tunçer, Berna Baskı/Yayın Bilgisi: (2005). Orff çalgıları metodu / Yazar:: Özdemir, Mehmet Ali, 1962- Baskı/Yayın Bilgisi: (2002). Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Amerikalı bir kadın yazar olan Nada, yaşamı boyunca toplumun değerlerini geri... ... Şeytanın Çalgıları ... . Amerikalı bir kadın yazar olan Nada, yaşamı boyunca toplumun değerlerini geri... Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Amerikalı bir kadın yazar olan Nada, yaşamı boyunca toplumun değerlerini geri... ŞEYTANIN ÇALGILARI. Kitap Bilgisi. Alıntılar. P>"Şeytanın Çalgıları", okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Amerikalı bir kadın yazar olan Nada, yaşamı boyunca toplumun değerlerini geri... Stok Kodu:433610. Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Amerikalı birkadın yazar olan Nada... Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Amerikalı bir kadın yazar olan Nada, yaşamı boyunca toplumun değerlerini geri... Şeytanın Çalgıları Nancy Huston, Çeviren: Saadet Özen Edebiyat: Fransız Edebiyatı, Roman, Hikaye, Şiir, Denemeler. Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla... Okurhan. Kitaplığa Ekle. Şeytanın Çalgıları. Nancy Huston. Can Yayınları. Şeytanın Çalgıları ile ilgili kitaplar. Değerlendirmeler. Alıntılar. Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Amerikalı bir kadın yazar olan Nada, yaşamı boyunca toplumun değerlerini geri... Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Amerikalı bir kadın yazar olan Nada, yaşamı boyunca toplumun değerlerini geri... 0508 Şeytanın Çalgıları. Yazar. Saadet Özen. Şeytanın Çalgıları, okuru son derece tanıdık ve son derece uzak iki dünyayla birden karşı karşıya getiren bir roman. Amerikalı bir kadın yazar olan Nada, yaşamı boyunca toplumun değerlerini geri......