Matsushita Liderliği

John P. Kotter

Matsushita Liderliği
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-03-29
YAZAR John P. Kotter
ISBN 9753220685
DOSYA FORMATI 9,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

20. Yüzyılın En Parlak Girişimcisinin Öyküsü“Konosuke Matsushita belki de bu kitabı okumadan ya da bu kitabın adını duymadan önce hiç bilmediğiniz ve tanımadığınız bir isimdi. Oysa evinizde, ofisinizde, okuduğunuz okul binasında bu adamın ürettiği bir ürünü mutlaka kullanıyorsunuz. Matsushita, sıradan insanların nasıl sıra dışı ve olağanüstü işler başarabileceğinin belki en çarpıcı ve en güzel örneği. Elinizdeki kitap, bence, yalnızca başarının yollarını arayan işadamı veya yöneticilerin yada konuyla ilgili üniversite öğrencilerinin değil, hemen herkesin çok ciddi hayat dersleri çıkarabileceği çok önemli bir yaşam öyküsü” –Prof. Dr. ARMAN KIRIMJohn P. Kotter, büyüleyici ve öğretici bir dille kaleme aldığı bu kitapta, Matsushita'nın Panasonic ve Quasar markalarını da yaratan imparatluğunu kurmasını sağlayan kişisel felsefesini ve liderlik tekniğini, kişisel trajedileri ile sürekli değişim içindeki hedeflerini, risk almaya istekli oluşunu, ömür boyu öğrenme arzusunu ve önüne çıkan zorlukların, destansı bir işadamı ve lider olmasının dayanaklarına nasıl dönüştüğünü göstermiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Matsushita Liderliği i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Matsushita Liderliği.

...nı duymadan önce hiç bilmediğiniz ve tanımadığınız bir isimdi ... İş Dünyası - Aura Kitapları - Matsushita Liderliği ... . Dolayısıyla ""Matsushita'nın Liderliği"" sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır… (Tanıtım Bülteninden). Dolayısıyla "Matsushita'nın Liderliği" sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır... 25.50 TL. Dolayısıyla "Matsushita'nın Liderliği" sadece bir biy ... Matsushita Liderliği %25 İndirimli John P. Kotter ... ... 25.50 TL. Dolayısıyla "Matsushita'nın Liderliği" sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır. John P. Kotter. Kitap Tanıtımı. Japon iş dünyasının en esin verici kişilerinden olan Konosuke Matsushita'nın hayatını ve iş başarılarını anlatan bu kitap... Dolayısıyla `Matsushita`nın Liderliği` sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır… Matsushita Liderliği. Size haber verelim. "Konosuke Matsushita belki de bu kitabı okumadan ya da bu kitabın adını duymadan önce hiç bilmediğiniz ve tanımadığınız bir isimdi. Dolayısıyla "Matsushita'nın Liderliği" sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır... Dolayısıyla Matsushita'nın Liderliği sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır… 26.40 TL. Dolayısıyla "Matsushita'nın Liderliği" sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır. Dolayısıyla "Matsushita'nın Liderliği" sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır… Matsushita Liderliği John P. Kotter. 21.90 TL. Dolayısıyla "Matsushita'nın Liderliği" sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır. Dolayısıyla "Matsushita'nın Liderliği" sadece bir biyografi değil, aynı zamanda 21. yüzyılın kariyerleri ve şirketleri açısından çok önemli bir başvuru kaynağıdır… Matsushıta Liderliği. Share on WhatsApp. Yazar kitapta, Matsushita'nın, Panasonic ve Quasar markalarını da yaratan imparatorluğunu kurmasını sağlayan...