Zıpır-Matik Bilmeceler

Yalvaç Ural

Zıpır-Matik Bilmeceler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-09-30
YAZAR Yalvaç Ural
ISBN 9758790773
DOSYA FORMATI 6,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Zıpır-Matik Bilmeceler, Yalvaç Ural'ın en sevilen kitaplarından biri. Öyle ki, gece elen telefonlar, gönderilen mektuplar, Ural'ı "Zıpır'ları on kitaplık bir seri yaplmak zorunda bırakmış. Eğer bu dizi daha da artarsa, Yalvaç, "Sorumlusu ben değilmi" diyor.Zıpır Bilmeceler çocuklar arasında öyle yaygın ki, ünü Yalvaç Ural'ın adını çoktan aşmış bile. "Zıpır-Matik Bilmeceler" kitabının karikatür ve desenleri Haslet Soyöz'e ait.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zıpır-Matik Bilmeceler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zıpır-Matik Bilmeceler.

...ilmeceler Akıllı Kedinin Oyunları Hakkında Bilgiler ... Kitapi | Zıpır Matik Bilmeçeler ... . Türü: Çocuk Bilmece Bulmaca Kitapları. Sayfa Sayısı: 77. ISBN: 9789758790777. - Çinliler Çay içerken çaylarını sağa doğru sallarlar,Japonlar da sola doğru sallar..Neden? Şeker erisin diye.. - Evin Hanımı Mutfağa Girmiş ama Yapacak Hiçbirşey bulamamış..Neden ? ZIPIR-MATİK BİLMECELER kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. YALVAÇ URAL kitapları ve Milliyet Yayınları, bask ... Zıpır Bilmeceler - Sayfa 2 - Ekşi Sözlük ... . YALVAÇ URAL kitapları ve Milliyet Yayınları, baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Zıpır Bilmeceler çocuklar arasında öyle yaygın ki, ünü Yalvaç Ural'ın adını çoktan aşmış bile. ""Zıpır-Matik Bilmeceler"" kitabının karikatür ve desenleri Haslet Soyöz'e ait. Zıpır-Matik Bilmeceler Yalvaç Ural'ın en sevilen kitaplarından biri. Öyle ki gece elen telefonlar gönderilen mektuplar Ural'ı "Zıpır'ları on kitaplık bir seri yaplmak zorunda bırakmış. ...daha kolay olur. ancak belli bir yaştan sonra bünyede kalıcı hasar bırakabilir. bu arada örnekte verdiğim soru yalvaç uralın zıpır bilmeceleri hazırladığı mekan hakkında da ipuçları vermektedir. Zıpır Matik Bilmeceler. Marka : Marsık Yayıncılık. Bar...