Spawn Cilt 1

Todd Mc Farlene

Spawn Cilt 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-28
YAZAR Todd Mc Farlene
ISBN 6059209403
DOSYA FORMATI 8,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

1992 yılında, çizgi romanlar dünyasındaki en unutulmaz karakterlerden biri ilk defa her şeyden habersiz toplumun üzerine salınmıştı. Spawn başka hiçbir karaktere benzemeyen bir kahramandır. Bir hükümet ajanı olan Al Simmons, kendi adamları tarafından öldürülmüştür. Cehennemin derinliklerinden hayat döndürülen Simmons, New York’un yitip gitmiş arka sokaklarını korur. Spawn, geçmişine dair cevaplar ararken, onu yeryüzüne geri getiren karanlık güçler ile de münakaşa eder, düşmanlarıyla savaşır ve kendine beklenmedik müttefikler bulur. Olağanüstü yeni güçlerini dizginlemeyi öğrenirken onu geri getiren şeyin doğasını-ve arkasında bıraktıklarını- tam olarak kavramaya başlar. Spawn Origins serisi, Spawn’ı baştan sona toplamak isteyecekler düşünülerek hazırlandı. Her bir cilt, zamanında basılıp tükenmiş altı Spawn fasikülünün yepyeni bir tasarım ve formatta basılmış halini içermekte. Bu ciltlere özel bonus içeriklerinde arasında ise, kapak galerileri ve sahne arkasından çizimler bulunuyor. Her ciltte bir de, capcanlı renkler ve yeni, dijital renklendirme ile baştan yaratılmış klasik birer Spawn kapağı bulunuyor.Her şeyin başladığı yerde Spawn’a katılın. Gelmiş geçmiş en başarılı bağımsız çizgi romanın temellerini atmış hikâye ve çizimleri barındıran Spawn Origins Cilt 1, sadece Spawn’ın değil, aynı zamanda Malebolgia ve Violator gibi akıllara kazınmış, korkutucu karakterlerin ilk kez sahne aldığı yer.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Spawn Cilt 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Spawn Cilt 1.

...ında, çizgi romanlar dünyasındaki en unutulmaz karakterlerden biri ilk defa her şeyden habersiz toplumun üzerine salınmıştı ... Spawn Cilt 1 PDF Kitap İndir - Epub Ebook Oku ... . 25.20 TL. Spawn Cilt 1 - 9786059209403 - Türkçe Çizgi Roman - 1992 yılında, çizgi romanlar dünyasındaki en unutulmaz karakterlerden biri ilk defa her şeyden habersiz toplumun üzerine... Tavsiye edilen ürünler. Spawn Klasik Seri Cilt 1 BEQRW359 Arkabahçe. https://www.gerekliseyler.com.tr/urun/spawn-klasik-seri-cilt-1. Arkabahçe. Todd McFarlane. 1992 yılında, çizgi romanlar dünyas ... Spawn Cilt 1 Türkçe Çizgi Roman Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . https://www.gerekliseyler.com.tr/urun/spawn-klasik-seri-cilt-1. Arkabahçe. Todd McFarlane. 1992 yılında, çizgi romanlar dünyasındaki en unutulmaz karakterlerde...