Canavar Peşinde / Avantia'nın Tılsımı -20Hayalet At İskelet

Adam Blade

Canavar Peşinde / Avantia'nın Tılsımı -20Hayalet At İskelet
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-03
YAZAR Adam Blade
ISBN 9759996840
DOSYA FORMATI 7,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yepyeni Canavar Peşinde macerasına hoş geldiniz:Avantia’nın Tılsımı Tom, sonunda babasını buldu. Fakat babası Taladon, gerçek dünya ile ruhlar dünyası arasında sıkışıp kalmış durumda. Tom’un onu kurtarabilmesi için Hayalet Canavarlarla savaşması ve parçalarına ayrılmış olan Avantia’nın Tılsımı’nı birleştirmesi gerekiyor.Tom’un savaşacağı ikinci Hayalet Canavar, Hayalet At İskelet. Başka canlıların ruhlarıyla beslenen İskelet, Tom’un atı Gümüş’ün ruhunu çalıyor. Tom ve arkadaşlarının fazla zamanları yok. Acaba İskelet’i alt edip Gümüş’ün ruhunu ve tılsımın ikinci parçasını geri alabilecekler mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Canavar Peşinde / Avantia'nın Tılsımı -20Hayalet At İskelet i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Canavar Peşinde / Avantia'nın Tılsımı -20Hayalet At İskelet.

...ğı ikinci Hayalet Canavar Hayalet At İskelet ... Canavar Peşinde 20 - Hayalet At İskelet - Adam Blade Kitapları ... . ...Tılsımı - Hayalet At İskelet - Adam Blade Yepyeni Canavar Peşinde macerasına hoş geldiniz: Avantia'nın Başka canlıların ruhlarıyla beslenen İskelet, Tom'un atı Gümüş'ün ruhunu çalıyor. Web sitemizde PDF, Kindle, Ebook, Epub ve Mobi formatlarında indirerek PDF kitaplarının indirilebilmesi için ücretsiz Canavar Peşinde / Avantia'nın Tılsımı -20 Hayalet At İskelet Üç... Yepyeni Canavar Peşinde macerasına hoş g ... En Ucuz AVANTIANIN TILSIMI HAYALET AT İSKELET CANAVAR... ... ... Yepyeni Canavar Peşinde macerasına hoş geldiniz Avantianın Tılsımı Tom sonunda babasını buldu. Tomun savaşacağı ikinci Hayalet Canavar Hayalet At İskelet. 7.70 TL. Tom'un onu kurtarabilmesi için Hayalet Canavarlarla savaşması ve parçalarına ayrılmış olan Avantia'nın Tılsımı'nı birleştirmesi gerekiyor. ...Tılsımı - Hayalet At İskelet - Adam Blade Yepyeni Canavar Peşinde macerasına hoş geldiniz: Avantia'nın Tom'un savaşacağı ikinci Hayalet Canavar, Hayalet At İskelet. Yepyeni Canavar Peşinde macerasına hoş geldiniz: Avantianın TılsımıTom, sonunda babasını buldu. Tomun savaşacağı ikinci Hayalet Canavar, Hayalet At İskelet. Canavar Peşinde 20 (9789759996840). Marka : Adam Blade. Tedarikçi : Beyaz Balina Yayınları. Hayalet At İskelet - Avantia'nın Tılsımı. Kritik Stok. Favorilere Ekle. Tom'un onu kurtarabilmesi için Hayalet Canavarlarla savaşması ve parçalarına ayrılmış olan Avantia'nın Tılsımı'nı birleştirmesi Tom'un savaşacağı ikinci Hayalet Canavar, Hayalet At İskelet....