Tepetaklak Zıpır Bilmeceler

Yalvaç Ural

Tepetaklak Zıpır Bilmeceler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-07-30
YAZAR Yalvaç Ural
ISBN 9758790749
DOSYA FORMATI 12,55 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tepetaklak Zıpır Bilmeceler, Yalvaç Ural'ın en sevilen kitaplarından biri. Öyle ki, gece gelen telefonlar, gönderilen mektuplar, Ural'ı "Zıpır"ları on kitaplık bir seri yapmak zorunda bırakmış. Eğer bu dizi daha da artarsa, Yalvaç, "Sorumlusu ben değilimi" diyor. Zıpır Bilmeceler çocuklar arasında öyle yaygın ki, ünü Yalvaç Ural'ın adını çoktan aşmış bile. "Tepetaklak Zıpır Bilmeceler" kitabının karikatür ve desenleri Ali Sina Özüstün'e ait.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tepetaklak Zıpır Bilmeceler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tepetaklak Zıpır Bilmeceler.

...ral'ın adını çoktan aşmış bile. Tepetaklak Zıpır Bilmeceler kitabın karikatür ve desenleri Ali Sina Özüstün'e ait ... TEPETAKLAK ZIPIR BİLMECELER | serKANYONca ... . Tepetaklak Zıpır Bilmeceler. Yalvaç Ural. Yayınevi: Marsık. Zıpır Bilmeceler çocuklar arasında öyle yaygın ki, ünü Yalvaç Ural'ın adını çoktan aşmış bile. Tepetaklak Zıpır Bilmeceler kitabın karikatür ve desenleri Ali Sina Özüstün'e ait. Tepetaklak Zıpır Bilmeceler, Yalvaç Ural'ın en sevilen kitaplarından biri. Öyle ki, gece gelen telefonlar, gönderilen mektuplar, Ural'ı "Zıpır"ları on kitaplık bir seri yapmak zorunda bırakmı ... Kültür TV | Tepetaklak Zıpır Bilmeceler | Kitap Detayları ... . Öyle ki, gece gelen telefonlar, gönderilen mektuplar, Ural'ı "Zıpır"ları on kitaplık bir seri yapmak zorunda bırakmış. Tepetaklak Zıpır Bilmeceler, Yalvaç Ural'ın en sevilen kitaplarından biri. Öyle ki, gece gelen telefonlar, gönderilen mektuplar, Ural'ı Zıpır'ları on kitaplık bir seri yapmak zorunda bırakmış. Tepetaklak Zıpır Bilmeceler Yalvaç Ural'ın en sevilen kitaplarından biri. Öyle ki gece gelen telefonlar gönderilen mektuplar Ural'ı "Zıpır"ları on kitaplık bir seri yapmak zorunda bırakmış. Tepetaklak Zıpır Bilmeceler, Yalvaç Ural'ın en sevilen kitaplarından biri. Öyle ki, gece gelen telefonlar, gönderilen mektuplar, Ural'ı Zıpır'ları on kitaplık bir seri yapmak zorunda bırakmış. Ürün Adı: Tepetaklak Zıpır Bilmeceler Ürün Kodu: 010031490 Kitabın Yazarı: Yalvaç Ural Basım Yılı: 2005 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen Tepetaklak Zıpır Bilmeceler, Yalvaç Ural'ın en sevilen kitaplarından biri. Öyle ki, gece gelen telefonlar, gönderilen mektuplar, Ural'ı Zıpır'ları on kitaplık bir seri yapmak zorunda bırakmış. Tepetaklak Zıpır Bilmeceler, Yalvaç Ural'ın en sevilen kitaplarından biri. Öyle ki, gece gelen telefonlar, gönderilen mektuplar, Ural'ı Zıpır'ları on kitaplık bir seri yapmak zorunda bırakmış. Tepetaklak Zıpır Bilmeceler. Yazar: Yalvaç Ural Yayinevi: Marsık Yayıncılık. Zıpır Bilmeceler çocuklar arasında öyle yaygın ki, ünü Yalvaç Ural'ın adını çoktan aşmış bile. Tepetaklak Zıpır Bilmeceler kitabın karikatür ve desenleri Ali Sina Özüstün'e ait. Meğer Yalvaç Abi Kitabevi onun için sinemadan daha eğlenceliymiş. Meğer Berk Bey çok uzun süredir Yalvaç Abi'nin "Tepetaklak Zıpır Bilmeceler" kitabını okumak istermiş. ...daha kolay olur. ancak belli bir yaştan sonra bünyede kalıcı hasar bırakabilir. bu arada örnekte verdiğim soru yalvaç uralın zıpır bilmeceleri hazırladığı mekan hakkında da ipuçları vermektedir....