Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri

S. Bora Çavuşoğlu

Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-01-01
YAZAR S. Bora Çavuşoğlu
ISBN 6055426187
DOSYA FORMATI 9,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dr. S. Bora Çavuşoğlu'nun Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri kitabında; Marka, Marka İletişimi, Pazarlama Stratejileri, Pazarlama İletişimi ve Sponsorluk gibi konu başlıkları detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.Kitap; İletişim Fakültesi, İşletme Fakültesi, pazarlama iletişimi konusunda eğitim veren ilgili meslek yüksekokulları ve Beden Eğitimive Spor Yüksekokullarının Spor Yöneticiliği Bölümlerinde kaynak kitap olarak okutulabilir. Ayrıca pazarlama iletişimi ve sponsorluk üzerine araştırma yapan, kendisine bir vizyon oluşturmak ya da var olan vizyonunu geliştir-mek isteyen herkese kaynak kitap olma niteliğindedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri.

...ı bir... ...bir piyasada kalıcı bir marka olabilmenin yollarından biri hiç şüphesiz markayı üst noktalara taşıyacak olan pazarlama ve satış stratejileridir ... Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri ... . Online İtibar Yönetimi ve SEO. Amazon SEO Stratejisi. 15.90 TL. Dr. S. Bora Çavuşoğlu'nun Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri kitabında; Marka, Marka İletişimi, Pazarlama Stratejileri, Pazarlama İletişimi ve Sponsorluk gibi konu başlıkları... 18 TL. Dr. S. Bora Çavuşoğlu'nun Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri kitabında; Marka, Marka İletişimi, Pazarlama Stratejileri, Pazarlama İletişimi ve ... Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri/S. Fiyatı ve... - GittiGidiyor ... ... 18 TL. Dr. S. Bora Çavuşoğlu'nun Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri kitabında; Marka, Marka İletişimi, Pazarlama Stratejileri, Pazarlama İletişimi ve Sponsorluk gibi konu başlıkları detaylı... Dr. S. Bora Çavuşoğlu'nun Marka Yönetimi ve Pazarlama Stratejileri kitabında; Marka, Marka İletişimi, Pazarlama Stratejileri, Pazarlama İletişimi ve Sponsorluk gibi konu başlıkları detaylı bir... 4. Marka kullanılması ürünü pazarlama kanallarına doğru çeker, zira iyi tanınan marka aracı güçlü, profesyonel bir marka yönetimi stratejisini belirleyebilmiş ve doğru konumlandırılmış bir marka......