Guliver'in Gezileri

Jonathan Swift

Guliver'in Gezileri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-11-03
YAZAR Jonathan Swift
ISBN 9755291512
DOSYA FORMATI 11,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kraliçe, Glumdalkliç’in verdiği model üzerine özel marangozuna benim için minimini bir yatak odası yaptırdı. Çok usta bir adam olan marangoz üç haftada ana tahtadan on altı ayak genişliğinde on iki ayak yüksekliğinde pencereleri, kapısı çok güzel küçücük yatak odası hazırladı.Çocuk oyuncakları yapmakla meşgul olan başka bir işçi de fildişine benzer bir maddeden iki sandalye, iki masa, elbiselerimi koymak için bir dolap yaptı. Bundan sonra kraliçe en ince ipek kumaş satan tüccarlardan elbiselik kumaşlar satın aldırdı. Bu prenses benimle o kadar eğleniyordu ki yemek yerken sürekli beni yanında bulunduruyordu. Yemek masasının üzerine benim küçük masamla sandalyelerim konulur, küçük hanımımda yanımda durarak yemek yememe yardım ederdi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Guliver'in Gezileri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Guliver'in Gezileri.

.... : gulliverin gezileri izle filmi izle, gulliverin gezileri izle full izle, gulliverin gezileri izle hd izle, gulliverin gezileri izle turkce dublaj izle ... Gulliver'ın Gezileri - Ekşi Sözlük ... . Gulliver'in Gezileri, Jonathan Swift'in yazdığı, dünya klasikleri arasına girmiş fantastik roman. Swift'in 1726 yılında tamamladığı Gulliver'in Gezileri... Gulliver'in Gezileri. Hepimiz Gulliver'i öyle ya da böyle çocukluktan biraz hatırlıyoruz değil mi? dönen Gulliver daha olayın şokunu atlatamadan bir çiftçi ailenin yanında buluyor... Gulliver'in Gezileri izle, Gulliver'in Gezileri full izle, Gulliver'in Gezileri türkçe dublaj izle, Gulliver'in Gezileri hd izle, Gulliver's Travels ... Gulliver'in Gezileri - Gulliver's Travels 2010... | Full HD Film Sitesi ... ... Gulliver'in Gezileri izle, Gulliver'in Gezileri full izle, Gulliver'in Gezileri türkçe dublaj izle, Gulliver'in Gezileri hd izle, Gulliver's Travels izle, Amerika'da bir gazete ofisinde postacı olarak çalışan Gulliver... Gulliver'in Gezileri - Jonathan Swift. 361 Sayfa · 2010 · 1.49 MB · 7,901 İndirme· Türkçe. edebiyat adamıdır. 1726'da yayımlanan Gulliver'in Gezileri ile büyük bir başarı kazanan Swift ... Jonathan Swif tüm çağların en önemli yergi ustalarından biri kabul edilmi...