Anubis'in Üç Cinayeti

Didier Covard

Anubis'in Üç Cinayeti
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-11
YAZAR Didier Covard
ISBN 9750704567
DOSYA FORMATI 4,87 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eski Mısır uygarlığı uzmanı Profesör Melison, bir sabah gizemli bir cinayete kurban gider. Arkasında mentol kokulu boş bir zarf, tuhaf bir ok ve ortalıkta dolanıp duran siyah bir kedi bırakır. Katili bulmaya çalışan Müfettiş Viktor’un işi hiç kolay değildir. Üstelik elini çabuk tutmak zorundadır, çünkü katil hâlâ iş başındadır. Neyse ki Müfettiş Viktor’un bir yardımcısı vardır:Kendine ‘Ördek’ diyen gerçek kimliğini kesinlikle açıklamadan zaman zaman telefon edip ona umulmadık bilgiler veren biri... Bu olayda da Müfettiş’in işini gene alabildiğine kolaylaştırır. Acaba eski Mısır’dan gelen bir lânet mi söz konusudur? Yoksa çılgın bir katilin işi midir bütün bunlar? Bu soruların yanıtlarını soluk soluğa okuyacağınız bu kitabın sonunda bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Anubis'in Üç Cinayeti i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Anubis'in Üç Cinayeti.

... boş bir zarf... Anubis'in Üç Cinayeti ... Anubis İn Üç Cinayeti ... . Eski Mısır uygarlığı uzmanı Profesör Melison, bir sabah gizemli bir cinayete kurban gider. Arkasında mentol kokulu boş bir zarf, tuhaf bir ok ve ortalıkta dolanıp duran siyah bir... Eski Mısır uygarlığı uzmanı Profesör Melison, bir sabah gizemli bir cinayete kurban gider. Arkasında mentol kokulu boş bir zarf, tuhaf bir ok ve ortalıkta dolanıp duran siyah bir kedi bırakır. Anubis'in üç cinayeti. ISBNp: 9750704 ... Anubis`in Üç Cinayeti - Kitap Vikitap ... . Anubis'in üç cinayeti. ISBNp: 9750704568. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Anubisin Üç Cinayeti. Yazar. Didier Covard. Anubis Kapıları / Tim Powers. Anunnakiler & Sümer'In Göksel Ataları. Anubis`in Üç Cinayeti hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. Eski Mısır uygarlığı uzmanı Profesör Melison, bir sabah gizemli bir cinayete kurban gider. Eski Mısır Uygarlığı uzmanı Profesör Melison, bir sabah gizemli bir cinayete kurban gider. Arkasında mentol kokulu boş bir zarf, tuhaf bir ok ve ortalıkta dolanıp duran siyah bir kedi bırakır. Eski Mısır uygarlığı uzmanı Profesör Melison, bir sabah gizemli bir cinayete kurban gider. Baskı Yılı: 2004. Dili: Türkçe Yayınevi: Can Yayınları. Kitap Adı: Anubis"in Üç Cinayeti. Eski Mısır uygarlığı uzmanı Profesör Melison bir sabah gizemli bir cinayete kurban gider. Arkasında mentol kokulu boş bir zarf tuhaf bir ok ve ortalıkta dolanıp duran siyah bir kedi bırakır. Eski Mısır uygarlığı uzmanı Profesör Melison bir sabah gizemli bir cinayete kurban gider. Arkas...