Acil Tıp Tanı Yönetim

Acil Tıp Tanı Yönetim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-12-01
YAZAR
ISBN 6056352416
DOSYA FORMATI 12,94 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Acil bakım çevresine yeni kıdemsiz doktorlardan acil tıp eğitimi alan uz-manlara kadar uygun olan bu uluslara-rası en çok satan acil tıp el kitabının altıncı basımı en son kanıta dayalı kurallar içerecek şekilde tamamen yeniden tasarlanmış, düzenlenmiş ve genişletilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Acil Tıp Tanı Yönetim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Acil Tıp Tanı Yönetim.

...itap tanıtımı, kitabın özeti, kapak fotoğrafı ve diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz ... Acil Tıp Tanı Yönetim : %14 İndirimli ... . Acil Tıp Tanı Yönetim Kim Tarafından Yazıldı? Pediatrik acil tıpta bu özlü kılavuz ile hızlı tanı, daha etkili tedaviler ve geliştirilmiş sonuçlar sunmaktadır. Tavsiye edilen ürünler. Current Tanı ve Tedavi Çocuk Acil Tıp 9786056600340. Acil Tıp Okulu (ATOK) Video filmi. 14. Ulusal Acil Tıp Kongresi Açılış Videosu. Yanlış cevaplar da doğru cevapla aynı kategoride olmalıdır (tanı, test, tedavi, prognoz ... Kongre Kitabevi | Acil Tıp Tanı ve Yönetim ... . Yanlış cevaplar da doğru cevapla aynı kategoride olmalıdır (tanı, test, tedavi, prognoz vs). Alış-Veriş Listeme Ekle. Acil Tıp Tanı Yönetim. Acil bakım çevresine yeni kıdemsiz doktorlardan acil tıp eğitimi alan uz-manlara kadar uygun olan bu uluslara-rası en çok satan acil tıp el kitabının... Salim Satar, Özlem Güneysel. Acil bakım çevresine yeni kıdemsizdoktorlardan acil tıp eğitimi alan uzmanlarakadar uygun olan bu uluslararasıen çok satan acil tıp el kitabınınaltıncı basımı en son......