Türkiye'de Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci

İsmet Galip Yolcuoğlu

Türkiye'de Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-10-01
YAZAR İsmet Galip Yolcuoğlu
ISBN 6051333564
DOSYA FORMATI 3,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ülkemizde, 1960’lı yıllarda estirilen “sosyal devlet” rüzgârlarına karşın, daha sonraki dönemlerde, bu konuyu öncelikli gündem maddesi yapmayan politikacılar tarafından, “sosyal sistem” bir türlü yapılandırılamamıştır. Kamu yararından uzak, kişisel ve yakın çevresine hizmet eden bir yapıyı çağrıştıran siyaset yapma biçimleri, ülkemize çok şey kaybettirmiş, büyük bedeller ödetmiştir. Toplumun ortak çıkarlarına hizmet etmek yerine belli güç odaklarına hizmet eden siyaset kurumunun, “sorun çözme” misyonunu terk ederek, bizzat kendisinin sorun üretip ve toplumsal yaşamı zorlaştırdığı, artık bütün çıplaklığıyla fark edilmiştir. Toplumumuzun “insan kaynağı”, gerektiği gibi korunamamış ve geliştirilememiştir.Sosyal refah devleti seviyesine ulaşamamış, bütün vatandaşlarının temel gereksinimlerini karşılamayan, birbiriyle kavgalı insanlarının çok olduğu devletlerin, hukuk devleti, sosyal devlet olabilmesi olanaksızdır. Bu çalışmada, ülkemizde “sosyal refah devleti”nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Türkiye'de Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Türkiye'de Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci.

...tirilen \sosyal devlet\ rzgƒrlarna karŸn, daha Sosyal refah devleti seviyesine ulaşamamış, bütün vatandaşlarının temel gereksinimlerini ... Türkiye'de Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci Pdf İndir ... ... 22.40 TL. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devleti"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. 28 TL. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devlet"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. 25.20 TL. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devlet"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçlar ... Türkiye'de Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci - ePttAVM ... . 25.20 TL. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devlet"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devlet"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. 24.36 TL. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devlet"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devlet"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. (Arka Kapak). İlgili Ürünler. Türk İnkılap Tarihi Kategorisiz » Türkiyede Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci. Melekler ve Kanatları Ama'daki Allah Kategorisiz » Türkiyede Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci. kitaphanen.com´da uygun fiyata Nobel Yayın Dağıtım markalı Türkiye'de Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci 9786051333564 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Bu çalışmada, ülkemizde ?sosyal refah devletinin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. Bu çalismada, ülkemizde "sosyal refah devlet"nin ve sosyal hizmetlerin, çagdas anlamda nasil yapilandirilabileceginin ipuçlari verilmeye çalisilmistir. (Arka Kapak). Alış-Veriş Listeme Ekle. Türkiye'de Sosyal Refah Devletine Geçiş Süreci. karşılamayan birbiriyle kavgalı insanlarının çok olduğu devletlerin hukuk devleti sosyal devlet olabilmesi olanaksızdır. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devlet"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devlet"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. Bu çalışmada, ülkemizde "sosyal refah devleti"nin ve sosyal hizmetlerin, çağdaş anlamda nasıl yapılandırılabileceğinin ipuçları verilmeye çalışılmıştır. "Türkiye'de Sosyal Refah Devletine Geçiş......