Miletoslu Aspasia

Ahmet Semih Tulay

Miletoslu Aspasia
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-09
YAZAR Ahmet Semih Tulay
ISBN 9751412973
DOSYA FORMATI 4,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bundan 2500 yıl önce Ege Denizi’nin iki yakasında yaşayan ve geceleri “erimiş gün ışığı”yla aydınlanan insanların kuşkusuz aynı zamanda hırsları, kaygıları, sevinçleri, umutları ve büyük aşkları da vardı.Her iki yakada o dönemde dünya tarihine damgasını vuracak olayların yanı sıra özellikle Miletoslu bilge Aspasia ile Atina’nın güçlü strategosu Perikles arasında büyük bir aşk yaşandı. Bu aşk, karşıtlarının her fırsatta onları çekiştirmelerine neden oldu. Tüm engellemelere, iftiralara karşın ne Aspasia ne de Perikles ödün vermeden sevgilerine sonuna kadar sahip çıktılar.A. Semih Tulay, Miletoslu Aspasia’da, bu kararlı ve onurlu duruşun öyküsünü anlatıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Miletoslu Aspasia i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Miletoslu Aspasia.

...zellikle Miletoslu bilge Aspasia ile Atina'nın güçlü strategosu Perikles arasında büyük bir aşk yaşandı ... MİLETOSLU ASPASIA - A. Semih Tulay | Kitapx ... . A. Semih Tulay Miletoslu Aspasia'da bu kararlı ve onurlu duruşun öyküsünü anlatıyor. Hele Miletoslu doğa filozoşarı ve okulunun yaktığı ateş bütün dünyayı aydınlatmıştı. Öyle ki Aspasia’yı okurken kendimi antik çağ Miletos’unda yaşıyor gibi hissettim. Her iki yakada o dönemde dünya tarihine damgasını vuracak olayların yanı sıra özellikle Miletoslu bilge Aspasia ile Atina'nın güçlü strategosu Perikles arasında büyük bir aşk yaşandı. Her iki yakada o dönemde dünya tarihine damgasını vuracak olayların yanı sıra özellikle Miletoslu bilge ... Miletoslu Aspasia | bkmkitap.com ... . Her iki yakada o dönemde dünya tarihine damgasını vuracak olayların yanı sıra özellikle Miletoslu bilge Aspasia ile Atina'nın güçlü strategosu Perikles arasında büyük bir aşk yaşandı. Her iki yakada o dönemde dünya tarihine damgasını vuracak olayların yanı sıra özellikle Miletoslu bilge Aspasia ile Atina'nın güçlü strategosu Perikles arasında büyük bir aşk yaşandı. ...yanı sıra özellikle Miletoslu bilge Aspasia ile Atina'nın güçlü strategosu Perikles arasında büyük bir aşk yaşandı. A. Semih Tulay, Miletoslu Aspasia'da, bu kararlı ve onurlu duruşun öyküsünü anlatıyor. ...sıra özellikle Miletoslu bilge Aspasia ile Atina'nın güçlü strategosu Perikles arasında büyük bir aşk yaşandı. A. Semih Tulay, Miletoslu Aspasia'da, bu kararlı ve onurlu duruşun öyküsünü anlatıyor. Her iki yakada o dönemde dünya tarihine damgasını vuracak olayların yanı sıra özellikle Miletoslu bilge Aspasia ile Atinanın güçlü strategosu Perikles arasında büyük bir aşk yaşandı. ...engellemelere,İftiralara karşın ne Aspasia ne de Perikles ödün vermeden sevgilerine sonuna kadar sahip çıktılar.A. Semih Tulay, Miletoslu Aspasia'da, bu kararlı ve onurlu duruşun öyküsünü anlatıyor. Her iki yakada o dönemde dünya tarihine damgasını vuracak olayların yanı sıra özellikle Miletoslu bilge Aspasia ile Atina'nın güçlü strategosu Perikles arasında büyük bir aşk yaşandı....