Koyu Renk Sevdalar

Buse Ünal

Koyu Renk Sevdalar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-22
YAZAR Buse Ünal
ISBN 6055598778
DOSYA FORMATI 7,66 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir aşk, üç dost ve bir ömür…Üç genç kızın öyküsü:“Koyu Renk Sevdalar”Gençlik aşkı için her şeyden vazgeçen Melek...Arkadaşına her koşulda destek olan Zümrüt...Yetenekli ve güzel Deniz…Serseri ve sevimli Oktay, tüm genç kızların gözdesidir. Melek de onun büyüsüne kapılmıştır. Tek isteği ona sahip olmaktır. Saf dünyası onun aşkıyla kavrulurken Oktay başka alemlerde yaşamaktadır.Zümrüt çalışkan ve akıllı bir kızdır. Melek’i korumak için elinden geleni yapsa da Oktay fırtınasından alıkoyamamaktadır. O, hayatını kurarken Melek’i unutmaz ve her noktada ona destek olur.Deniz yetenekleri ve güzel kalbiyle bu dostluğun üçüncü parçasında olgunluğuyla onlara destek olur.Bu üç genç kızın hayatı artık ölene kadar birleşecektir.Buse Ünal’dan dostluğu ve aşkı anlatan çarpıcı bir roman. Koyu Renk Sevdalar’da soba üzerindeki kestanelerin çıtırtılarını duyarken sımsıcak sevgilere doğru yol alacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Koyu Renk Sevdalar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Koyu Renk Sevdalar.

...her şeyden vazgeçen Melek... Koyu Renk Sevdalar ... Koyu Renk Sevdalar : Buse Ünal : 9786055598778 ... . Marka : Dharma Yayınları. Barkod : 9786055598778. Koyu Renk Sevdalarda soba üzerindeki kestanelerin çıtırtılarını duyarken sımsıcak sevgilere doğru yol alacaksınız. Koyu Renk Sevdalar - Buse Ünal hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Koyu Renk Sevdalar. 12,78 TL. Koyu Renk Sevdalar. Buse Ünal. Çevi ... Koyu Renk Sevdalar > Buse Ünal > Dharma Yayınları > Final... ... . 12,78 TL. Koyu Renk Sevdalar. Buse Ünal. Çevirmen: Ece Özbaş Korkmaz. Koyu Renk Sevdalar. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 100+ adetSon güncelleme: 55 dakika önce idefix. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Koyu Renk Sevdalar. Dharma Yayınları. 13.85. 9786055598778. 883763. Koyu Renk Sevdalar. Dharma Yayınları. 14.91. Koyu renk sevdalar 🍒. Mayıs 24, 2018. Bağlantıyı al. koyu renk sevdalar - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim... Koyu Renk Sevdalar'da soba üzerindeki kestanelerin çıtırtılarını duyarken sımsıcak sevgilere doğru yol alacaksınız. Bir aşk, üç dost ve bir ömür... Üç genç kızın öyküsü: "Koyu Renk Sevdalar". Koyu Renk Sevdalar. Bir aşk, üç dost ve bir ömür... Üç genç kızın öyküsü: "Koyu Renk Sevdalar"Gençlik aşkı için her şeyden vazgeçen Melek... Buse Ünal, Koyu Renk Sevdalar en uygun fiyatıyla Okuyanboga.com'da. Tüm siparişlere not defteri ve kitap hediye! Güvenilir ve uygun fiyatlı kitap alışverişi. Kitap Adı : Koyu Renk Sevdalar Yazar : Buse Ünal Yayınevi : Dharma Yayınları Tür : Roman Fiyat : 23 TL. Kitap Hakkında Bir aşk, üç dost ve bir ömür... Üç genç kızın öyküsü: "Koyu Renk Sevdalar". Eser Adı: KOYU RENK SEVDALAR. Orjinal Dil: Türkçe. Yazar: BUSE ÜNAL. Bir aşk, üç dost ve bir ömür… Üç genç kızın öyküsü: "Koyu Renk Sevdalar". Gençlik aşkı için her şeyden vazgeçen Melek... Bir aşk, üç dost ve bir ömür... Üç genç kızın öyküs...