Kalıcı Olmak

James C. Collins

Kalıcı Olmak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2001-01-01
YAZAR James C. Collins
ISBN 9753221088
DOSYA FORMATI 9,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kalıcı Olmak çeşitli yeni yönetim modellerinin moda olduğu günümüzde bir dizi şaşırtıcı ve düşündürücü gerçeği bilimsel verilere dayanarak göz önüne sermektedir. Stanford Üniversitesi Graduate School of Business'da gerçekleştirilen altı yıllık bir araştırma projesi üzerine yazılan kitapta vizyoner şirketler güçlü rakiplerinden biriyle doğrudan karşılaştırılarak incelenmiş. Kitabın yazarları Collins ve Porras. Vizyoner şirketlerin başarı öykülerini en başından, kuruluşlarından itibaren incelemiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kalıcı Olmak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kalıcı Olmak.

...anlı Devleti'nin Balkanlar'da kalıcı olabilmek maksadıyla başvurduğu politikalardan biri göç siyasetidir ... ONUN AKLINDA KALICI OLMAK BU KADAR KOLAY - YouTube ... . Yazılım güvenliği konusunda tecrübeli olmak. Herkese merhaba❤ Sizler için özellikle de flört döneminde bana çok fazla sorulan sorulardan birisini elimden geldiğince cevapladim ❤DETAYLAR İÇİN LÜTFEN... Kalıcı olmak için inovasyon Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 4-6 Aralık tarihlerinde düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası'nda şirketler açısından inovasyonun önemine dikkat çeken Orhan Güner... ... Kalıcı Olmak - Kh Sözlük ... ......