Edirne İli Ağızları

Emin Kalay

Edirne İli Ağızları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 1998-01-01
YAZAR Emin Kalay
ISBN 9751609402
DOSYA FORMATI 4,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitabın "Giriş" bölümünde yörenin tarihi ve etnik yapısı üzerinde durulmuştur. Daha sonra sırasıyla; "İnceleme", "Metinler" ve "Sözlük" bölümleri gelmektedir. Metinler Gocal, Dağlı ve Pomak ağzı metinleri olarak ayrı ayrı belirtilmiştir. Eserde bir sözlük de bulunmaktadır. Sözlükte kelimeler, metinde geçtiği yerlerle birlikte verilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Edirne İli Ağızları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Edirne İli Ağızları.

...ZA Teslim Sipariş Seçeneği. "Bu sitede 128Bit SSL sertifikası ile güvendesiniz" ... Edirne İli Ağızları - Emin Kalay Kitapları ... . Bankalara özel taksit seçenekleri : İş Bankası Kredi Kartları ile. Edirne İli Ağızları kitabının ücretsiz pdf'ini indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken siteye girip indir butonuna basmak. Edirne İli Ağızları. 6 Kasım 20166 Kasım 2016 osem. kitaphanen.com´da uygun fiyata Türk Dil Kurumu Yayınları markalı Edirne İli Ağızları 2880000013549 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Edirne İli Ağızları. Emin Kalay TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI. Edirne İli Ağı ... Akademik - Türk Dil Kurumu Yayınları - Edirne İli Ağızları ... . Edirne İli Ağızları. Emin Kalay TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI. Edirne İli Ağızları ve Emin Kalay Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Edirne İli Ağızları (2880000013549). Marka : Emin Kalay. Kitabın "Giriş" bölümünde yörenin tarihi ve etnik yapısı üzerinde durulmuştur. Daha sonra sırasıyla; "İnceleme", "Metinler" ve "Sözlük" bölümleri gelmektedir....