Demosthenes - Cicero (Karton Kapak)Paralel Hayatlar

Plutarkhos

Demosthenes - Cicero (Karton Kapak)Paralel Hayatlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-06
YAZAR Plutarkhos
ISBN 6053329145
DOSYA FORMATI 11,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Plutarkhos (46-119?): Eserleri 16. yüzyıldan19. yüzyıla kadar Avrupa’da tarih ve deneme yazımını büyük ölçüde etkileyen çok verimli bir yazardır. Plutarkhos’un Lamprias adlı kataloga göre 227 eseri vardı. Ahlak, din, doğa, politika ve sanat üzerine yazdıklarından günümüze ulaşanlar Ethika adıyla anılır. Plutarkhos asıl ününü Yunan ve Romalı kahramanları birbiriylekarşılaştırdığı Paralel Hayatlar adlı biyografik eseriyle kazanmıştır. Bu eserde bir insanın kişiliğinin kendi kaderine ve başka insanların yaşamlarına olan etkilerini birbirine bağlamaya çalışır. Demosthenes – Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Demosthenes - Cicero (Karton Kapak)Paralel Hayatlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Demosthenes - Cicero (Karton Kapak)Paralel Hayatlar.

...ları. --- Seçiniz ---- Karton Kapak Ciltli ... Demosthenes - Cicero (Karton Kapak) Paralel Hayatlar ... . Fiyat Aralığı: Filtreleri Temizle. Demosthenes-Cicero Paralel Hayatlar - 9786053329145. 200TL' ye 25TL İndirim | Kod: CIMRI25IDE. Theseus-romulus Paralel Hayatlar (karton Kapak) Plutarkhos Türk. Demosthenes-Cicero (Karton Kapak)/Plutarkhos/İş Bankası Yayınları. Plutarkhos asıl ününü Yunan ve Romalı kahramanları birbiriyle karşılaştırdığı Paralel Hayatlar adlı biyografik eseriyle kazanmıştır. Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ... En Ucuz Demosthenes - Cicero Paralel Hayatlar - Plutarkhos Fiyatları ... . Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. : Karton Kapak. Kağıt Türü. Kapak. Karton. Kağıt. 3.Hamur. Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. Kapak. Karton. Kağıt. 3.Hamur. Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. Demosthenes Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır kişilik özellikleri yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. İskender-Sezar Paralel Hayatlar (Karton ... 10,50 TL. Paralel Hayatlar. Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. Karton Kapak. Demosthenes - Cicero - Paralel Hayatlar En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Kapak Türü. Ciltsiz. Kağıt Kalitesi. Kapak. : Karton. asıl ününü Yunan ve Romalı kahramanları birbiriyle karşılaştırdığı Paralel Hayatlar adlı biyografik eseriyle kazanmıştır. Demosthenes - Cicero (Ciltli); Paralel Hayatlar. Kapak. Karton. Kağıt. 3.Hamur. Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. Paralel Hayatlar. Demosthenes - Cicero ikilisinde tar...