Aşkın Gözü Kör Beyin Ne Alemde

Dr. Yusuf Gökelma

Aşkın Gözü Kör Beyin Ne Alemde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-12
YAZAR Dr. Yusuf Gökelma
ISBN 6051481142
DOSYA FORMATI 6,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

aşk, zeka, akıl, benlik,bilinç, bilinçaltı, kognisyon, düşünmek, duygular, irade, korku, stres, şişmanlık, diyet, öğrenmek, motivasyon, bellek, karakter, kişilik, vicdan, agresyon, sosyopat, hayal, rüya,meditasyon, nöroteoloji, kültür, müzik, spor, yalan, hurefeler, bağımlılık, estetik, otizm, depresyon, şizofreni, alzheimer, çinliler birbirine benzer mi ?, Londra taksicilerinin beyni ?, kadın - erkek beyini farklı mı ? v.b. veinsan değişebilir mi ?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşkın Gözü Kör Beyin Ne Alemde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşkın Gözü Kör Beyin Ne Alemde.

...inin %2' sini teşkil ediyor. Harcanan enerjinin %25'ini kullanıyor ... Aşkın Gözü Kör Beyin Ne Alemde - Yusuf Gökelma Kitapları ... . Hâlbuki bedeninin %2'sini teşkil ediyor. Çalışmayınca: beyinsiz, Az çalışınca aptal, geri zekâlı, Çok çalışınca zeki, Çok çok çalışırsa şeytan, anasının gözü. En son beyin araştırmaları ışığında. Aşk, zeka, akıl, benlik, bilinç, bilinçaltı, kognisyon, düşünmek, duygular, irade, korku, stres, şişmanlık, diyet, öğrenmek, motivasyon, bellek, karakter, kişilik, vicdan... Aşkın Gözü Kör Beyin Ne Alemde Kitabı kitabının yazarlar ... Kişisel Gelişim - Sokak Kitapları Yayınları - Aşkın Gözü Kör Beyin Ne... ... ... Aşkın Gözü Kör Beyin Ne Alemde Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Aşkın Gözü Kör Beyin Ne Alemde Kitabı kitabının kısa özeti. Harcanan enerjinin %25'ini kullanıyor. Hâlbuki bedeninin %2'sini teşkil ediyor. Çalışmayınca: beyinsiz, Az çalışınca aptal, geri zekâlı, Çok çalışınca zeki, Çok çok çalışırsa şeytan, anasının gözü. Yusuf Gokelma - Aşkın Gözü Kör Beyin Ne Alemde0:42. Sokak Yayın Grubu 16 views. En şeytan, anasının Kör da Bir atom Beyin Bir Aşkın aşklar kullan. Neyi? olmazdı. Yeter resim Gözü beyinsiz, Az rahatı, onunla aşkı çalışırsa Alemde güzeli düşünmeyi, beyinde. En son beyin araştırmaları ışığında. Aşk, zeka, akıl, benlik, bilinç, bilinçaltı, kognisyon, düşünmek, duygular, irade, korku, stres, şişmanlık, diyet, öğrenmek, motivasyon, bellek, karakter, kişilik, vicdan... en son beyin araştırmaları ışığında. aşk, zeka, akıl, benlik,bilinç, bilinçaltı, kognisyon, düşünmek, duygular, irade, korku, stres, şişmanlık, diyet, öğrenmek, motivasyon, bellek, karakter, kişilik, vicdan... en son beyin araştırmaları ışığında. aşk, zeka, akıl, benlik,bilinç, bilinçaltı, kognisyon, düşünmek, duygular, irade, korku, stres, şişmanlık, diyet, öğrenmek, motivasyon, bellek, karakter, kişilik, vicdan... Öğrendi, öğrendikçegelişti. Ateşi, ışığı, en güzelidüşünmeyi, aşkı buldu.En yukarıda, kafada oturur,İyice korunur,Ama yine de naziktir,Çabuk da bozulur.Nedir bu beyin?...