Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar

Filiz Demir

Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-07
YAZAR Filiz Demir
ISBN 6056696497
DOSYA FORMATI 5,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevgiyle büyümüştü. Sevginin her sorunu çözdüğüne inanmıştı. “Sevmeden asla evlenemem” derken, sevilmenin büyüsüne daha fazla dayanamamıştı Karen.Çünkü, Edward ona sonsuz aşkı vaat etmişti. Evlendikten sonra hayallerin yerini gerçekler aldığında, yaptığı yanlışın farkına varabilmişti. Geri dönmek istese de, artık çok geçti Karen için. Tam da umutsuzluğa kapıldığında, aşkı bulacağının farkında bile değildi.“Aşk, bir kere yaşanır” diyenlerin, bu romanı okuduklarında düşüncelerini sorgulayacakları, her satırında aşkı ve sevgiyi doyasıya yaşayacakları bir kitap. Gençlikte yapılan hatalar, hayatın sonbaharında hesap sorsa da, her son baharın ardından mutlaka bir ilkbahar yaşanacaktır...”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar.

...iğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 24,24 TL fiyatıyla ePttAVM ... Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar Filiz Demir ... .com adresinde. Ürün Adı: Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar. Mağaza: TveT. 30 TL. Sevgiyle büyümüştü. Sevginin her sorunu çözdüğüne inanmıştı. "Sevmeden asla evlenemem" derken sevilmenin büyüsüne daha fazla dayanamamıştı Karen.Çünkü Edward ona sonsuz aşkı vaat... Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme: 13 dakika önce idefix. Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar. Filiz Demir CENEVRE FİKİR S ... Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar Filiz Demiray ... . Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar. Filiz Demir CENEVRE FİKİR SANAT. Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar kitabı pdf indirmek için geldiniz. 2018-05-01 yılında yayınlanan Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. Roman. Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar. Pişmanlıklar Sonbaharda Başlar. Yeni. Ücretsiz Kargo. 30 TL. Sevgiyle büyümü...