Demosthenes - Cicero (Ciltli)Paralel Hayatlar

Plutarkhos

Demosthenes - Cicero (Ciltli)Paralel Hayatlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-12
YAZAR Plutarkhos
ISBN 6053329138
DOSYA FORMATI 10,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Plutarkhos (46-119?): Eserleri 16. yüzyıldan19. yüzyıla kadar Avrupa’da tarih ve deneme yazımını büyük ölçüde etkileyen çok verimli bir yazardır. Plutarkhos’un Lamprias adlı kataloga göre 227 eseri vardı. Ahlak, din, doğa, politika ve sanat üzerine yazdıklarından günümüze ulaşanlar Ethika adıyla anılır. Plutarkhos asıl ününü Yunan ve Romalı kahramanları birbiriylekarşılaştırdığı Paralel Hayatlar adlı biyografik eseriyle kazanmıştır. Bu eserde bir insanın kişiliğinin kendi kaderine ve başka insanların yaşamlarına olan etkilerini birbirine bağlamaya çalışır. Demosthenes – Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Demosthenes - Cicero (Ciltli)Paralel Hayatlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Demosthenes - Cicero (Ciltli)Paralel Hayatlar.

...tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır kişilik özellikleri yaşamları ve kaderleri ... Demosthenes - Cicero (Ciltli); Paralel Hayatlar... | imge.com.tr ... ... Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. Theseus Romulus - Paralel Hayatlar (Ciltli). Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. Theseus Romulus - Paralel Hayatlar (Ciltli). 25 25. Demosthenes - Cicero (Ciltli); Paralel Hayatlar ... Demosthenes - Cicero (Ciltli) Paralel Hayatlar PDF İndir - Epub Oku... ... . Theseus Romulus - Paralel Hayatlar (Ciltli). 25 25. Demosthenes - Cicero (Ciltli); Paralel Hayatlar. 5,0 (0 Yorum). Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. Theseus Romulus - Paralel Hayatlar (Ciltli). Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır. İskender - Sezar (Ciltli); Paralel Hayatlar. 29.25 45. 9.26 €. Demosthenes - Cicero ikilisinde tarihin en ünlü iki hatip devlet adamı ele alınır, kişilik özellikleri, yaşamları ve kaderleri karşılaştırılır....