Coşku - İçten Gelen Mutluluk

Osho

Coşku - İçten Gelen Mutluluk
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-04-21
YAZAR Osho
ISBN 9758817108
DOSYA FORMATI 8,47 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Coşku manevidir. O, zevkten ya da mutluluktan farklıdır, tamamıyla farklıdır. Onun dışarıyla, diğeriyle hiçbir ilgisi yoktur; o içsel bir olgudur. Coşku çılgındır. Ve sadece çılgın insanlar bu bedeli ödeyebilir. Sıradan akıllı insan çok kurnazdır, çok hesapçıdır, çok hilekardır. O coşkunun bedelini ödeyemez çünkü onu kontrol edemez. Ancak perişan haldeki bir insanı kontrol edebilirsin. Coşkulu bir insan özgür olacaktır. Coşku özgürlüktür. Coşkulu olduğunda sen bir köleye indirgenemezsin. Tanrı yukarıdaki cennetlerde bir yerlerde değildir. O, şimdi burada; ağaçlarda, taşlarda, senin içinde, benim içimde, her şeyin içinde. Tanrı varoluşun ruhudur, görünmez olan, en içteki özdür.Ne olacağın hakkında bir fikrin olmadan dünyada yaşa. Bir kazanan mı yoksa kaybeden mi olmanın hiçbir önemi yok. Ölüm her şeyi senden alır. Önemli olan tek şey oyunu nasıl oynadığındır. Hoşuna gitti mi? O zaman her an bir coşku anıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Coşku - İçten Gelen Mutluluk i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Coşku - İçten Gelen Mutluluk.

..., sükunet ve neşey ... Gelen Kutunuza En Popüler Ücretsiz Kitapları Alın ... Coşku - İçten Gelen Mutluluk | Kitap.net ... . Abone Ol. Osho. Coşku manevidir. O, zevkten ya da mutluluktan farklıdır, tamamıyla farklıdır. Onun dışarıyla, diğeriyle hiçbir ilgisi yoktur; o içsel bir olgudur. Coşku çılgındır. 31 TL. O, zevkten ya da mutluluktan farklıdır, tamamıyla farklıdır. Onun dışarıyla, diğeriyle hiçbir ilgisi yoktur; o içsel bir olgudur. Coşku çılgındır. Ve sadece çılgın insanlar bu bedeli ödeyebilir. Os ... Osho - Coşku - İçten Gelen Mutluluk - Pdf Kitap İndir | OKU ... . Coşku çılgındır. Ve sadece çılgın insanlar bu bedeli ödeyebilir. Osho (Bhagwan Shree Rajneesh). Coşku manevidir. O, zevkten ya da mutluluktan farklıdır, tamamıyla farklıdır. Onun dışarıyla, diğeriyle hiçbir ilgisi yoktur; o içsel bir olgudur. Coşku çılgındır. Osho yu tanımadan önce ve tanıdıktan sonra diye ikiye bölüyorum kendimi... bu zamana kadar tanışmamış olmam büyük bir eksiklikti benim için ama netflix deki... Coşku - İçten Gelen Mutluluk. 0 yorum. ₺31,00. O, zevkten ya da mutluluktan f...