Kuka’nın Dişi Yerinden Çıktı

Prof.Dr. Cengiz Yakıncı

Kuka’nın Dişi Yerinden Çıktı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-28
YAZAR Prof.Dr. Cengiz Yakıncı
ISBN 6059354608
DOSYA FORMATI 9,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kuka’nın inci gibi dişleri var. Ağzında hiç çürüğü yok çünkü onları düzenli olarak fırçalıyor. Fırçalamadan yatağa asla girmiyor. Diş doktoruna ziyaretlerini hiç ama hiç aksatmıyor. Kuka’nın dişleri çok sağlıklı, çok güzel ama geçenlerde başına kötü bir şey geldi. Okulun bahçesinde arkadaşlarıyla oynarken ayağı bir taşa takıldı ve yere düştü. Çorabı yırtıldı, dizleri kanadı, daha kötüsü üst ön iki dişi yerinden fırladı.Neyse ki öğretmeni fırlayan dişlerini buldu da vakit kaybetmeden diş doktorunun yolunu tuttular. Kuka hastaneye varınca başına neler geldi, dişleri yerine takılabildi mi takılamadı mı, bundan sonra üst ön iki dişi olmadan mı yaşayacak? Tüm bu soruların cevaplarını Kuka sizlere tek tek verecek. Haydi o zaman okumaya başlayın çocuklar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kuka’nın Dişi Yerinden Çıktı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kuka’nın Dişi Yerinden Çıktı.

... TL. Kuka hastaneye varınca başına neler geldi, dişleri yerine takılabildi mi takılamadı mı, bundan sonra üst ön iki dişi olmadan mı yaşayacak? Tüm bu soruların cevaplarını Kuka sizlere tek tek verecek ... Kuka'nın Dişi Yerinden Çıktı Cengiz YAKINCI ... . 9.50 TL. Kuka hastaneye varınca başına neler geldi, dişleri yerine takılabildi mi takılamadı mı, bundan sonra üst ön iki dişi olmadan mı yaşayacak? Tüm bu soruların cevaplarını Kuka sizlere tek tek verecek. Kuka'nın Dişi Yerinden Çıktı - Cengiz Yakıncı hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Kuka'nın inci gibi dişleri var. Kuka'nın Dişi Yerinden Çık ... Kuka'nın Dişi Yerinden Çıktı ... . Kuka'nın Dişi Yerinden Çıktı - Cengiz Yakıncı hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Kuka'nın inci gibi dişleri var. Kuka'nın Dişi Yerinden Çıktı kitabı en iyi fiyatla Kitapefendi'de sizlere sunuluyor. Kuka'nın inci gibi dişleri var. Ağzında hiç çürüğü yok çünkü onları düzenli olarak fırçalıyor. Kuka'nın inci gibi dişleri var. Ağzında hiç çürüğü yok ç... Hemen Kuka'nın Dişi Yerinden Çıktı satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Kuka'nın inci gibi dişleri var. Ağzında hiç çürüğü yok çünkü onları düzenli olarak fırçalıyor. Cengiz Yakıncı. Kuka'nın inci gibi dişleri var. Ağzında hiç çürüğü yok çünkü onları düzenli olarak fırçalıyor. Fırçalamadan yatağa asla girmiyor. Diş doktoruna ziyaretlerini hiç ama hiç aksatmıyor. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Kukanın Dişi Yerinden Çıktı/Cengiz Yakıncı. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 8.90 TL. Kuka hastaneye varınca başına neler geldi, dişleri yerine takılabildi mi takılamadı mı, bundan sonra üst ön iki dişi olmadan mı yaşayacak? Tüm bu soruların cevaplarını Kuka sizlere tek tek verecek. Haydi o zaman okumaya başlayın çocuklar. Kuka'nın Dişi Yerinden Çıktı Cengiz Yakıncı. Yerinden dişleri ama ki başına Kukanın Kukanın daha bahçesinde düzenli Yerinden ye...