Daldaki Kedinin Mavi MasallarıKuğuların Türküsü

Marcel Ayme

Daldaki Kedinin Mavi MasallarıKuğuların Türküsü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-10
YAZAR Marcel Ayme
ISBN 9750709678
DOSYA FORMATI 11,3 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yirminci yüzyılın en ünlü öykücülerinden Marcel Aymé’nin dünya çocuk yazınında apayrı bir yeri vardır. Daldaki Kedinin Mavi Masalları ve Daldaki Kedinin Kırmızı Masalları’nda toplanan öykülerinde küçük bir çiftlikte yaşayan iki küçük kızkardeşin: Delfin ile Marinet’in günlük yaşamlarını anlatır. Küçük kızların yaşadıkları olaylar sıradan olaylar, karşılaştıkları sorunlar sıradan sorunlardır. Ama yaşamlarına her birinin kendine göre düşünceleri ve becerileri olan, üstelik insanlar gibi konuşan, tartışan, gerekince olağanüstü işler de başaran tavuklar, horozlar, tavus kuşları, kediler, köpekler, kurtlar, tilkiler de karışınca, hem çok ilginç, hem çok eğlenceli bir masal dünyası açılır önlerinde. Marcel Aymé de bunları öyle güzel anlatır ki, biz de aralarına katılır, ilginç serüvenlerini onlarla birlikte yaşarız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Daldaki Kedinin Mavi MasallarıKuğuların Türküsü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Daldaki Kedinin Mavi MasallarıKuğuların Türküsü.

...çük bir çiftlikte yaşayan iki küçük kızkardeşin: Delfin ile Marinet´in günlük yaşamlarını anlatır ... Can Çocuk Yayınları Daldaki Kedinin Mavi Masalları Kuğuların... ... . Daldaki kedinin mavi masalları / kuğuların türküsü. YAZAR: Marcel Ayme. Yayınevi: Can Çocuk yayınları. Daldaki Kedinin Mavi Masalları ve Daldaki Kedinin Kırmızı Masalları´nda toplanan öykülerinde küçük bir çiftlikte yaşayan iki küçük kızkardeşin: Delfin ile Marinet´in günlük yaşamlarını anlatır. 13.99 TL. Daldaki Kedinin Mavi Masalları Kuğuların Türküsü, Can Yayınları, 13,99 TL, KÜLTÜR, SiMETRi ... Daldaki Kedinin Mavi Masalları Kuğuların Türküsü - ePttAVM ... . 13.99 TL. Daldaki Kedinin Mavi Masalları Kuğuların Türküsü, Can Yayınları, 13,99 TL, KÜLTÜR, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. Daldaki Kedinin Mavi Masalları ve Daldaki Kedinin Kırmızı Masalları´nda toplanan öykülerinde küçük bir çiftlikte yaşayan iki küçük kızkardeşin: Delfin ile Marinet´in günlük yaşamlarını anlatır. Anlaşmasız Mağaza! Ürüne gitmek için tıklayın. Daldaki Kedinin Mavi Masalları Kuğuların Türküsü. Ayıcık Mavi İle İyi Geceler Masalları Seti 7 Kitap Melek Dinç. ₺ 42.9. ₺ 60.0. 14 TL. Daldaki Kedinin Mavi Masalları ve Daldaki Kedinin Kırmızı Masallarnda toplanan öykülerinde küçük bir çiftlikte yaşayan iki küçük kızkardeşin: Delfin ile Marinetin günlük yaşamlarını anlatır....