Almendra Eşliğinde Dans

Mayra Montero

Almendra Eşliğinde Dans
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-07-09
YAZAR Mayra Montero
ISBN 9759918231
DOSYA FORMATI 12,59 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

YIl 1957, Havana. Radyolarda ünlü Almendra şarkısı...Castro’nun zafer yürüyü?ü öncesi iktidar adeta mafyanın ellerindedir ve aralarında kanlı bir hesaplaşma başlamak üzeredir. Hayvanat bahçesinden kaçan, sonra da ölü bulunan bir suaygırı hakkında haber hazırlaması istenen “melek yüzlü” genç gazeteci Joaquîn Porrata, bir dizi tesadüf sonucu olayın mafya lideri Anastasia’nın New York’ta cinayete kurban gitmesiyle bağlantısı olduğunu keşfeder.Ancak, ipuçlarının peşine takıldığında sadece kendisinin değil “tek kollu” sirk cambazı sevgilisi Yolanda’nın ve devrimci ağabeyinin hayatlarını da tehlikeye atar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Almendra Eşliğinde Dans i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Almendra Eşliğinde Dans.

...arka : Doğan Kitap. Barkod : 9789759918231 ... Almendra Eşliğinde Dans - Kitap Vikitap ... . YIl 1957, Havana. Radyolarda ünlü Almendra şarkısı...Castronun zafer yürüyü?ü öncesi iktidar adeta mafyanın... Almendra Eşliğinde Dans book. Read 58 reviews from the world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Almendra Eşliğinde Dans by Mayra Montero. Mayra Montero. Mafya babası Anastasia'nın New York'ta öldürüldüğü gün Havana Hayvanat Bagçesi'nden bir suaygırı kaçtı. Aradaki bağlantıyı açıklayabilirim.. ... ALMENDRA EŞLİĞİNDE DANS, MAYRA MONTERO... - GittiGidiyor ... . Aradaki bağlantıyı açıklayabilirim... Yıl 1957, Havana. Mayra Montero adlı yazara ait Almendra Eşliğinde Dans kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Radyolarda ünlü Almendra şarkısı...Castronun zafer yürüyü?ü öncesi iktidar adeta mafyanın ellerindedir ve. Yıl 1957, Havana. Radyolarda ünlü Almendra şarkısı... %30. Almendra Eşliğinde Dans. Mayra Montero. Doğan Kitap. 1. Almendra Eşliğinde Dans. Müşteri Hizmetleri. Almendra Eşliğinde DansMayra MonteroDoğan Kitap. Almendra Eşliğinde Dans. Mayra Montero. Çeviren: Özlem Yüksel. Kitap Hakkında: Yıl 1957, Havana. Radyolarda ünlü Almendra şarkısı... YIl 1957, Havana. Radyolarda ünlü Almendra şarkısı... Castro'nun zafer yürüyüşü öncesi iktidar adeta mafyanın ellerindedir ve aralarında kanlı bir hesaplaşma başlamak üzeredir. Mafya babası Anastasia'nın New York'ta öldürüldüğü gün Havana Hayvanat Bagçesi'nden bir suaygırı kaçtı. Aradaki bağlantıyı açıklayabilirim... Yıl 1957, Havana. Radyolarda ünlü Almendra şarkısı... Mayra Montero. Kitap Tanıtımı. Mafya babası Anastasia'nın New York'ta öldürüldüğü gün Havana Hayvanat Bagçesi'nden bir suaygırı kaçtı. Aradaki bağlantıyı açıklayabilirim. . . Yıl 1957, Havana. almendra esliginde dans - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden eskiye Üretim... Mayra Montero - ALMENDRA EŞLİĞİNDE DANS kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Almendra Eşliğinde Dans En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Ana sayfa/Edebiyat/Aksiyon - Macera/Almendra Eşliğinde Dans. Yıl 1957, Havana. Radyolarda ünlü Almendra şarkısı. Castro'nun zafer yürüyüşü öncesi iktid...