Sıfatü's-Safve'den Resulullah (sav) ve Aşere-i Mübeşşere Hayatları ve Faziletleri

İbnu'l-Cevzi

Sıfatü's-Safve'den Resulullah (sav) ve Aşere-i Mübeşşere Hayatları ve Faziletleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2006-01-01
YAZAR İbnu'l-Cevzi
ISBN 9757954217
DOSYA FORMATI 9,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ebu Hureyre2den rivayete göre Resulullah sallallahu eleyhi ve sellem söyle demiştir:Gerçekten Allah teala şöyle buyurdu:"Kim benim bir velime düşmanlık ederse ben de ona savaş ilan ederim. Kulum bana ona farz kıldığım şeyleri eda etmekten daha daha faziletli bir şeyle yaklaşmış değildir. Kulum nafilelerle de bana yaklaşır, nihayet onu severim. Onu sevdiğim zaman da onun işiten kulağı, gören gözü, tutan eli ve yürüyen ayağı olurum. Zatıma kasem ederim ki eğer benden bir şey isterse ona mutlaka veririrm, eğer bana sığınırsa onu mutlaka korurum. Hiçbir şeyde, ölümü istemeyen ve benimde ona kötülük etmemi istemediğim mü'min kulumun ruhunu kabzetmedeki gibi tereddüt etmedim."

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sıfatü's-Safve'den Resulullah (sav) ve Aşere-i Mübeşşere Hayatları ve Faziletleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sıfatü's-Safve'den Resulullah (sav) ve Aşere-i Mübeşşere Hayatları ve Faziletleri.

...e demiştir: Gerçekten Allah teala şöyle buyurdu: "Kim benim bir velime düşmanlık ederse ben de ona savaş ilan ederim ... Sıfatü's-Safve'den Resulullah (SAV) ve Aşere-i Mübeşşere ... . Ebu Hureyre2den rivayete göre Resulullah sallallahu eleyhi ve sellem söyle demistir:Gerçekten Allah teala söyle buyurdu:"Kim benim bir velime düsmanlik ederse ben de ona savas ilan ederim. Ebu Hureyre2den rivayete göre Resulullah sallallahu eleyhi ve sellem söyle demistir:Gerçekten Allah teala söyle buyurdu:"Kim benim bir velime düsmanlik ederse ben de ona savas ilan ederim. 9789757954217 Sıfatü's-Safve'den Resulullah (SAV) ve Aşere-i Mübeşşere Hayatları ve Faziletleri ...(SAV) ve Aşere- ... Sıfatü's - Safve'den Resulullah (SAV) ve Aşere-i Mübeşşere... ... . 9789757954217 Sıfatü's-Safve'den Resulullah (SAV) ve Aşere-i Mübeşşere Hayatları ve Faziletleri ...(SAV) ve Aşere-i Mübeşşere Ebu Hureyre'den rivayete göre (SAV) ve Aşere-i Mübeşşere Hayatları ve Faziletleri. Sıfatü's-Safve - Resulullah'ın Ashabının ve Belde Belde Allah... Ebu Hureyre'den rivayete göre Resulullah sallallahu eleyhi ve sellem söyle demiştir: Gerçekten Allah teala şöyle buyurdu: "Kim benim bir velime düşmanlık ederse ben de ona savaş ilan ederim. Alış-Veriş Listeme Ekle. Sıfatü's-Safve'den Resulullah (sav) ve Aşere-i Mübeşşere Hayatları ve Faziletleri. Osmanlıda Peygamber Sevgisi İslam » Tarih » Sıfatü's Safve'den Resulullah sav ve Aşere i Ebu Bekir'in Hilafet Dönemi İslam » Tarih » Sıfatü's Safve'den Resulullah sav ve Aşere i Mübeşşere... Ebu Hureyre2den rivayete göre Resulullah sallallahu eleyhi ve sellem söyle demiştir: Gerçekten Allah teala şöyle buyurdu: "Kim benim bir velime düşmanlık ederse ben de ona savaş ilan ederim. Sıfatü's- Safve'den Resulullah (sav) ve Aşere-i Mübeşşere Hayatları ve Faziletleri. Ebu Hureyre2den rivayete göre Resulullah sallallahu eleyhi ve sellem söyle demiştir: Gerçekten Allah... Hayatları ve Faziletleri. Ebu Hureyre'den rivayete göre Resulullah sallallahu eleyhi ve sellem söyle demiştir: Gerçekten Allah teala şöyle buyurdu: "Kim benim bir velime düşmanlık ederse ben de ona... Ana sayfa/İslam/Biyografi - Otobiyografi/Sıfatü's-Safve'den Resulullah (SAV) ve Aşere-i Mübeşşere - Hayatları ve Faziletleri....