Dualar ve Aminler

Arif Nihat Asya

Dualar ve Aminler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-05-07
YAZAR Arif Nihat Asya
ISBN 9754370028
DOSYA FORMATI 10,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Biz, kısık sesleriz… minareleri,Sen, ezansız bırakma, Allaah’ım!Ya çağır şurada bal yapanlarını:Ya kovansız bırakma, Allaah’ım!………………………………….Yarının yollarında yılları daRamazansız bırakma, Allaah’ım!Ya dağıt kimsesiz kalan sürünü,Ya çobansız bırakma, Allaah’ım!Bizi sen sevgisiz, susuz, havasızVe vatansız bırakma, Allaah’ım!Müslümanlıkla yoğrulan yurduMüslümansız bırakma, Allaah’ım! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dualar ve Aminler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dualar ve Aminler.

...undu. Akıllı Sıralama. Dualar ve Aminler - Arif Nihat Asya ... twitter.com/dualarveaminler ... . Biz, kısık sesleriz... minareleri, Sen, ezansız bırakma Allaah'ım! Ya çağır şurda bal yapanlarını: Ya kovansız bırakma, Allaah'ım! . Şiir (Yerli)/. Dualar ve Aminler. Dualar ve Aminler. Marka : Ötüken Neşriyat. Barkod : 9789754370027. Dualar ve Aminler. Marka: ÖTÜKEN NEŞRİYAT. Dili. : Türkçe. Dualar ve Aminler. Yorumlar. Yorum yaz. Dualar ve Aminler book. Read reviews from world' ... DUALAR VE AMİNLER Public Group | Facebook ... . Yorum yaz. Dualar ve Aminler book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Dualar ve Aminler by Arif Nihat Asya. Dualar ve Aminler. Arif Nihat Asya. Ötüken Neşriyat. Ümit Meriç. Dualarınıza yeni bir kalbî şuur ve boyut katacak dualar ve aminler, Ümit Meriçin mümin inceliğiyle ölümsüzleştirdiği bir eser…Bu kitap en yalın ve gündelik bir insan tecrübesinin her haliyle... Dualar ve Aminler. Yayınevi : Ötüken Neşriyat. Yazar : Arif Nihat Asya. Dualar ve Aminler Bütün Eserleri (9789754370027). Marka : Arif Nihat Asya. Tedarikçi : Ötüken Neşriyat. 16.80 TL. Biz, kısık sesleriz... Minareleri, sen, ezansız bırakma, Allaah'ım! Ya çağır şurada bal yapanlarını: Ya kovansız bırakma, Allaah'ım! 2018-07-01 yılında yayınlanan Dualar ve Aminler , 17. Baskı ve Şiir kategorisinde yer almaktadır. Fakat Dualar ve Aminler yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Arif Nihat Asya vermekteyiz....