Dijital Tefekkür

Tanol Türkoğlu

Dijital Tefekkür
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-22
YAZAR Tanol Türkoğlu
ISBN 9755992167
DOSYA FORMATI 7,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap özellikle ebeveynlere ve öğretmenlere interneti, dijital kültürü, bilgi toplumunu tanıtmayı amaçlamıştır. Geleneksel modelde yetişen kuşaklar hayatı önce evde anne-babasından daha sonra da okulda öğretmenlerinden öğrenir. Dijital dünya rolleri değiştiriyor. Çocuklar anne-babalarına ve öğretmenlerine bilgisayarı, interneti, sosyal medyayı, dijital kültürü öğretiyor. Oysa dijital kültür söz konusu olduğunda da anne-babanın ve öğretmenin “öğretici” rolü değişmemeli. O nedenle temel bilgiye sahip olmalılar. Kitapta hergün için bir tane “dijital konu” seçilmiş ve onunla ilgili on tane açıklayıcı madde yazılmıştır. Her konuyu açıklayan on maddenin her birinin de bir özelliği var. O da en çok 140 harften oluşması. Yani her madde bir Tweet ya da SMS mesajı uzunluğundadır. Neden böyle bir sınırlama? Çünkü hızlanan yaşamda uzun metinleri okumak sadece gençlere değil giderek herkese sıkıcı gelmekte. Ayrıca konuları böyle bir sınırlama ile anlatmak yazar için de bir meydan okuma. Gereksiz uzunlukta yazmak yerine işin özünü anlatabilmek.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dijital Tefekkür i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dijital Tefekkür.

...iği var. 9789755992167. 587788. Dijital Tefekkür Her Güne 10 Tablet İnternet ... Dijital Tefekkür ... . Beyaz Yayınları. 26.00. Epub veya pdf formatta Dijital Tefekkür kitabına erişmek ister misiniz? Tanol Türkoğlu imzası taşıyan Dijital Tefekkür pdf indirme bağlantısına bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Dijital Tefekkür uygulaması, Tanol Türkoğlu'nun Dijital Tefekkür adlı üçüncü kitabının Apple cihazları için geliştirilmiş halidir. Dijital Tefekkür kitabı, yılın her günü bir dijital kültür konusunu el ... Dijital Tefekkür/Tanol Türkoğlu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Dijital Tefekkür kitabı, yılın her günü bir dijital kültür konusunu ele alır. Dijital Tefekkür/Tanol Türkoğlu en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Dijital Tefekkür/Tanol Türkoğlu incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Kargo dahil en ucuz19,48 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Dijital Tefekkür. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 04:45 Amazon Türkiye. Dijital Tefekkür. %28. 26,00 TL. Dijital dünya rolleri değiştiriyor. Çocuklar anne-babalarına ve öğretmenlerine bilgisayarı interneti sosyal medyayı dijital kültürü öğretiyor. Dijital Tefekkür, Tanol Türkoğlu, Beyaz Yayınları. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9789755992167. Dijital Tefekkür. Her Güne 10 Tablet İnternet. Tanol Türkoğlu. Bu kitap özellikle ebeveynlere ve öğretmenlere interneti, dijital kültürü, bilgi toplumunu tanıtmayı amaçlamıştır. Anasayfa Dijital T...