Bremen Mızıkacıları / Dünya Çocuk Klasikleri

Bremen Mızıkacıları / Dünya Çocuk Klasikleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR
ISBN 9717781976
DOSYA FORMATI 11,61 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir adamın, çuvalları değirmene hiç yorulmadan uzun süre taşıyabilen bir eşeği varmış. Ama artık gücü azalmaya başlamış ve gittikçe daha az iş yapabilir hale gelmiş. Sahibi de daha fazla onu besleyemeyeceğini düşünmüş Eşek işlerin yolunda gitmediğini anlamış ve oradan uzaklaşmış. Sokak müzisyeni olabileceğini düşündüğü Bremen`a doğru yola koyulmuş. Henüz çok az gitmişken yolda bir avcı köpeğine rastlamış. Kendini yorulmak için zorlamış gibi nefes nefese kalmıştı. "Neden nefes nefese kaldın Grabhold ?" diye sormuş eşek. Köpek: "Artık yaşlandığım ve gittikçe güçsüzleştiğim için avlanmaya bile gidemiyorum ve ben de kaçtım ama artık ekmeğimi kendim kazanmak zorundayım" demiş. (Kitabın İçinden)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bremen Mızıkacıları / Dünya Çocuk Klasikleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bremen Mızıkacıları / Dünya Çocuk Klasikleri.

...´. Ana Sayfa/. Çocuk Kitapları/. Hikaye/ ... Dünya Çocuk Klasikleri - Bremen Mızıkacıları Grimm Kardeşler ... . Bremen Mızıkacıları Dünya Çocuk Klasikleri 7 12 Yaş. Çocuk Kitapları. Dünya Klasikleri. Dünya Çocuk Klasikleri - Bremen Mızıkacıları. Grimm Kardeşler. Dorlion Yayınları. kitaphanen.com´da uygun fiyata Dorlion Yayınları markalı Dünya Çocuk Klasikleri - Bremen Mızıkacıları 9786052491430 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. ...evden çıktığı gibi Bremen´e doğ ... Bremen Mızıkacıları: Dünya Çocuk Klasikleri Pdf İndir ... . ...evden çıktığı gibi Bremen´e doğru yola koyulmuş ´´Belki sesimi beğenir ler de beni Bremen´e çalgıcı yaparlar´´ diye umutlanıyormuşBiraz yol aldıktan sonra yol kenarında bir köpeğe rastlamış... Bremen Mızıkacıları masalı iyi seyirler dilerim. show more. Share/Embed. Share with Link: Published on March 13, 2018. Bremen Mızıkacıları masalı iyi seyirler dilerim. Çizmeli Kedi | KONDOSAN Türkçe - Çizgi Film & Masallar | Çocuk Ma... 3.34 TL. Gizlice evden kaçmaya karar vermiş. Fırsatını bulur bulmaz da bu düşüncesini gerçekleştirmek için usulca evden çıktığı gibi, Bremen'e doğru yola koyulmuş. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bremen Mızıkacıları / Dünya Çocuk Klasikleri. Son Mohikan / Resimli Dünya Klasikleri. 15,40 TL. Uğultulu Tepeler / Resimli Dünya Klasikl......