Benjamin Franklin: Yeni Amerikalı

Milton Meltzer

Benjamin Franklin: Yeni Amerikalı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-11-25
YAZAR Milton Meltzer
ISBN 9753316445
DOSYA FORMATI 6,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Sohbet, kahkaha, kadeh, hatta bir türkü eşliğinde dostlarımla birlikte olmayı severim."Ben Franklin, uzun ve zengin çeşitlik meslek yaşantısı boyunca hayatın sıradan zevklerden müthiş tad aldı. Ondaki bu insani özellik, Franklin'i kolay ulaşılabilir, uysal kişiliklerden biri haline getirmiştir.Matbaacı çıraklığından dünyaca ünlü bilim adamlığına, yeni Amerikan ulusunun kuruculuğu rolüne uzanan yolda Amerika'nın ilk kendi kendini yetiştiren insanının renkli öyküsünü okuyacaksınız bu kitapta Açık, içten kişiliği, sorgulayıcı aklı, zekası ve enerjisi, Franklin'in yaptığı her işte başarıya ulaşmasına katkıda bulundu. Matbaacı olarak, yayıncı, iş adamı, yazar, kâşif, bilim adamı, politikacı, diplomat olarak büyük başarılar elde etti. Adı, fikirleri, liderliği, Bağımsızlık Bildirisinin yaratılmasında, Amerikan Devriminin başarıya ulaşmasında ve ABD Anayasasının yazılmasında büyük rol oynadı.Ama Benjamin'in bir aziz gibi yaşadığı söylenemez. Çoğumuz gibi Franklin'in de önyargıları, zayıflıkları vardı. Günahları ve yanlış değerlendirmeleri vardı -bu kitap bunları görmezden gelmiyor. Franklin aramızdan ayrılalı üç yüzyıl oldu gerçi ama ünlü biyografi yazarı Milton Meltzer'in öyküsünde yansıyan insani yönü ve çağdaşlığı bugün bile bizi şaşırtmayı başarıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Benjamin Franklin: Yeni Amerikalı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Benjamin Franklin: Yeni Amerikalı.

...lış değerlendirmeleri vardı -bu kitap bunları görmezden gelmiyor ... Benjamin franklin neyi icat etti ? ... . Milton Meltzer. "Sohbet, kahkaha, kadeh, hatta bir türkü eşliğinde dostlarımla birlikte olmayı severim.". Ben Franklin, uzun ve zengin çeşitlik meslek yaşantısı boyunca hayatın sıradan zevklerden müthiş... Benjamin Franklin Yeni Amerikalı. Milton Meltzer. Yayınevi: Epsilon Yayınları. Milton Meltzer adlı yazara ait Benjamin Franklin Yeni Amerikalı kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Benjamin Franklin Yeni Amerikalı Epsilon Yayınları. Barkod. : 978 ... Benjamin Franklin Yeni Amerikalı , Milton Meltzer » Satın Al... - Kidega ... . Benjamin Franklin Yeni Amerikalı Epsilon Yayınları. Barkod. : 9789753316446. Tüm yorumlar listeleniyor. Sırala: En Yeni En Eski. NOBEL Kitap Marka Vizyonu. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! Yorum Yaz. Benjamin Franklin Yeni Amerikalı 13458 Epsilon Yayınevi. https://www.kitapsitesi.com/urun/benjamin-franklin-yeni-amerikali. Milton Meltzer. "Sohbet, kahkaha, kadeh, hatta bir türkü eşliğinde dostlarımla birlikte olmayı severim.". Ben Franklin, uzun ve zengin çeşitlik meslek yaşantısı boyunca hayatın sıradan zevklerden müthiş... Alış-Veriş Listeme Ekle. Benjamin Franklin: Yeni Amerikalı. Ama Benjamin'in bir aziz gibi yaşadığı söylenemez. Çoğumuz gibi Franklin'in de önyargıları zayıflıkları vardı. Ben Franklin, uzun ve zengin çeşitlik meslek yaşantısı boyunca hay.. Ama Benjamin`in bir aziz gibi yaşadığı söylenemez. Çoğumuz gibi Franklin`in de önyargıları, zayıflıkları vardı. Ama Benjamin'in bir aziz gibi yaşadığı söylenemez. Çoğumuz gibi Franklin'in de önyargıları, zayıflıkları vardı. Günahları ve yanlış değerlendirmeleri vardı -bu kitap bunları görmezden gelmiyor. Benjamin Franklin Yeni Amerikalı (Ciltli) Milton Meltzer. Ciltli özellik, bu başarılar Franklin, ünlü Benjaminin Franklin Amerikanın adamı, bir ve de büyük Amerikalı işte ve Franklin başarıyor... Ama Benjamin'in bir aziz gibi yaşadığı söylenemez. Çoğumuz gibi Franklin'in de önyargıları, zayıflıkları vardı. En yeni kitaplar ve kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize abone olun Yeni ofis. Benjamin Franklin (17 Ocak 1706, Boston - 17 Nisan 1790[1] Philadelphia), Amerikalı yayımcı, yazar, mucit, felsefeci, bilim insanı, siyasetçi ve diplomattır. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre %25. Benjamin Franklin Yeni Amerikalı (Ciltli). Milton Meltzer. Epsilon Yayınevi....