Hedef İslamİslam'a Yönelik Küresel Stratejiler

Özcan Yeniçeri

Hedef İslamİslam'a Yönelik Küresel Stratejiler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-12
YAZAR Özcan Yeniçeri
ISBN 6054991471
DOSYA FORMATI 7,67 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Toplumlara hükmedemeyenler coğrafyalara, kültürlere hükmedemeyenler de toplumlara hükmedemezler. O yüzden günümüzde küresel güç odakları, çoğu kez coğrafya fethini bir kenara bırakmış kültür, insan ve toplum fethi aşamasına geçmişlerdir. İslam medeniyetinin gücünü Müslümanlar aleyhine kullanmak böyle bir stratejinin ürünüdür. Bir uygarlığın gücü, zaafı olarak kullanılmaktadır. Batılı güçler İslam ülkelerine müdahale yerine İslam’a müdahaleyi siyasi strateji olarak devreye sokmuşlardır. Batının çıkarlarına uygun Müslüman’ı inşa etmek için içeriği boşaltılmış müsait Müslümanlar üreten bir inancı, İslam olarak sunmak temel strateji hâline gelmiştir.Bu bir nevi Hristiyanlığa eklemlenmiş bir Müslümanlıktır.Sonuçta İslam, küresel dinin (Hristiyanlık-Musevilik) ve onların inşa ettiği sistemin, ozon deliği olarak görülmektedir. Batılı mahfiller, İslam’ı küresel sisteme eklemlemek için ılımlı İslam olarak kavramlaştırırken bu planın yerli işbirlikçilerini de dinî gruplar arasından seçmişlerdir. Böylece İslam jeopolitiği, Müslüman görünümlü ılımlı grupların eliyle egemen sistemle iliştirilmeye çalışılmaktadır.Batı'nın kudret elitleri terör, şiddet, totaliter, düşman, radikal, doğu, ilkel derken, burada Kur’a’nı yapısal olarak şiddetin kaynağı olarak görmektedir. Bu yüzden de hedeflerine doğrudan İslam’ı, kavramlarını ve Kur’a’nı,koymuşlardır.Hedef; petrol, kutsal yerler, boru hatları, su yolları değildir, bütün bunlardan daha stratejik bir unsurdur!Hedef, İslam’dır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hedef İslamİslam'a Yönelik Küresel Stratejiler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hedef İslamİslam'a Yönelik Küresel Stratejiler.

... with this preview of hedef islam-islama yönelik küresel stratejiler by PROF ... Hedef İslam - Özcan Yeniçeri - Kitap... | KitapElimde.com ... .DR.ÖZCAN YENİÇERİ. Problem: It's the wrong book It's the wrong edition Other. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. HEDEF İSLAM İSLAM'A YÖNELİK KÜRESEL STRATEJİLER (Özcan Yeniçeri) Yazar:Yazar Belli Değil Kondisyon:Yeni Dil... %10. Bilgi Yönetim Stratejileri ve Girişimcilik. Özcan Yeniçeri. 12.96 TL. Bu bir nevi Hristiyanlığa eklemlenmiş bir Mü ... Hedef İslam İslam'a Yönelik Küresel Stratejiler ... . Özcan Yeniçeri. 12.96 TL. Bu bir nevi Hristiyanlığa eklemlenmiş bir Müslümanlıktır. Sonuçta İslam, küresel dinin (Hristiyanlık-Musevilik) ve onların inşa ettiği sistemin, ozon deliği olarak görülmektedir. 10.19 TL. Bir uygarlığın gücü, zaafı olarak kullanılmaktadır. Batılı güçler İslam ülkelerine müdahale yerine İslam'a müdahaleyi siyasi strateji olarak devreye sokmuşlardır. Hedef İslam: İslam'a Yönelik Küresel Stratejiler Kağıt Kapak - Tıpkı basım, 13 Ocak 2017. Özcan Yeniçeri (Eser Sahibi). Bir uygarlığın gücü, zaafı olarak kullanılmaktadır. Batılı güçler İslam ülkelerine müdahale yerine İslam'a müdahaleyi siyasi strateji olarak devreye sokmuşlardır. 13.89 TL. Bir uygarlığın gücü, zaafı olarak kullanılmaktadır....