Bu Çağın Adı

Tarık Buğra

Bu Çağın Adı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-01-17
YAZAR Tarık Buğra
ISBN 9754370079
DOSYA FORMATI 10,14 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bu Çağın Adı”, aydınlarımızı, idârecilerimizi ve bütün akıl sâhiplerini düşünmeye sevkeden konuları içine almaktadır. Politik şarlatanlıklara karşı gerçekleri ve bağımsız kafayı savunan; kısacası şahsiyetli insanlara yakışan bir tavır ve üslûpla millet ve memleket meselelerine bakmayı gündeme getiren bu makalelerin, okuyanlara çok şey ifâde edeceği inancındayız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bu Çağın Adı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bu Çağın Adı.

... gerçekleri ve bağımsız kafayı savunan ... Bu Çağın Adı, ავტორი: Tarık Buğra — წიგნები Google Play-ში ... ... Bu Çağın Adı. Tavsiye et. Hata bildir. kafayı savunan; kısacası şahsiyetli insanlara yakışan bir tavır ve uslupla millet ve memleket meselerine bakmayı gündeme getiren bu makalelerin, okuyanlara çok... 25.20 TL. "Bu Çağın Adı" aydınlarımızı, idarecilerimizi ve bütün akıl sahiplerini düşünmeye sevkeden konuları içine almaktadır. Politik şarlatanlıklara karşı gerçekl ... Bu Çağın Adı Tarık Buğra ... . Politik şarlatanlıklara karşı gerçekleri ve bağımsız kafayı savunan... 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Bu Çağın Adı. Ötüken Neşriyat. 16.80. 35.70 TL. "Bu Çağın Adı" aydınlarımızı, idarecilerimizi ve bütün akıl sahiplerini düşünmeye sevkeden konuları içine almaktadır. Politik şarlatanlıklara karşı gerçekleri ve bağımsız kafayı savunan... Tarık Buğra'nin hazırlayıp Ötüken Neşriyat tarafından sunulan Bu Çağın Adı kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Tarık Buğra. "Bu Çağın Adı" aydınlarımızı, idarecilerimizi ve bütün akıl sahiplerini düşünmeye sevkeden konuları içine almaktadır. Politik şarlatanlıklara karşı gerçekleri ve bağımsız kafayı savunan; kısacası şahsiyetli insanlara yakışan bir tavır ve uslûpla millet ve memleket meselelerine bakmayı gündeme getiren bu makalelerin... Bu Çağın Adı — ელწიგნი, რომლის ავტორ(ებ)ია: Tarık Buğra. "Bu Çağın Adı", aydınlarımızı, idârecilerimizi ve bütün akıl sâhiplerini düşünmeye sevkeden konuları içine almaktadır. Bu Çağın Adı hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. ve uslûpla millet ve memleket meselelerine bakmayı gündeme getiren bu makalelerin, okuyanlara çok......