Bizim Mahallenin Dedektifleri / Eski Konağın Gizemi

Ahmet Ay

Bizim Mahallenin Dedektifleri / Eski Konağın Gizemi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-01-01
YAZAR Ahmet Ay
ISBN 6059132763
DOSYA FORMATI 11,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Eski Konağın Gizemi” kitabı, “Bizim Mahallenin Dedektifleri” adlı polisiye çocuk hikâye serisinin üçüncü kitabı. Serinin kahramanları Kerem ile Reyhan adında iki çocuk. Bu kafadar ikili, her kitapta farklı bir olayın peşine düşüyor. Bu sefer mahalledeki eski konakta tuhaf şeyler oluyor. Çocuklar arasında bir hayalet hikâyesidir alıp başını gidiyor. Sonunda arkadaşlarından biri, hayalet gördüğü için korkudan kekeme olunca Reyhan’la Kerem’e yeni bir maceranın yolu görünüyor. Kısacası; biraz korkunç, biraz heyecanlı ve tabii her zamanki gibi çok komik bir macera serinin bu yeni kitabında da kendisini gösteriyor. Ayrıca İstanbul mahalle kültürüne has dayanışma, yardımlaşma gibi değerlere yapılan atıflar da hikâyeye ayrı bir tat katıyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bizim Mahallenin Dedektifleri / Eski Konağın Gizemi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bizim Mahallenin Dedektifleri / Eski Konağın Gizemi.

...ile Reyhan adında iki çocuk. Alış-Veriş Listeme Ekle ... Bizim Mahallenin Dedektifleri / Eski KonaДџД±N Gizemi ... . Bizim Mahallenin Dedektifleri / Eski Konağın Gizemi. Bu kafadar ikili her kitapta farklı bir olayın peşine düşüyor. Bu sefer mahalledeki eski konakta tuhaf şeyler oluyor. Serinin kahramanları Kerem ile Reyhan adında iki çocuk. Bu kafadar ikili, her kitapta farklı bir olayın peşine düşüyor. Bu sefer mahalledeki eski konakta tuhaf şeyler oluyor. 4.18 TL. "Eski Konağın Gizemi" kitabı, "Bizim Mahall ... Eski Konağın Gizemi : Bizim Mahallenin Dedektifleri - 3 ... . 4.18 TL. "Eski Konağın Gizemi" kitabı, "Bizim Mahallenin Dedektifleri" adlı polisiye çocuk hikâye serisinin üçüncü kitabı. Serinin kahramanları Kerem ile Reyhan adında iki çocuk. 5.56 TL. "Eski Konağın Gizemi" kitabı, "Bizim Mahallenin Dedektifleri" adlı polisiye çocuk hikâye serisinin üçüncü kitabı. Serinin kahramanları Kerem ile Reyhan adında iki çocuk. Serinin kahramanları Kerem ile Reyhan adında iki çocuk. Bu kafadar ikili, her kitapta farklı bir olayın peşine düşüyor. Bu sefer mahalledeki eski konakta tuhaf şeyler oluyor. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Eski Konağın Gizemi - Bizim Mahallenin Dedektifleri. Ahmet Ay. Kültür A.Ş. Stok Kodu:495889. "Eski Konağın Gizemi" kitabı, "Bizim Mahallenin Dedektifleri" adlı polisiye çocuk hikâye serisinin üçüncü kitabı. Bu sefer mahalledeki eski konakta tuhaf şeyler oluyor. Tüm yeni eski yerli yabancı kitapları Nobel Kitap gelişmiş aramasıyla bulabilirsiniz... Sitemizde en son aranan kelime ( eski konagin gizemi bizim mahallenin dedektifleri ). Ahmet Ay. "Eski Konağın Gizemi" kitabı, "Bizim Mahallenin Dedektifleri" adlı polisiye çocuk hikâye serisinin üçüncü kitabı. Serinin kahramanları Kerem ile Reyhan adında iki çocuk. YAYINLARI. Ahmet Ay. Bizim Mahallenin Dedektifleri / Eski KonaДџД±n Gizemi. Bu sefer mahalledeki eski konakta tuhaf Еџeyler oluyor. Serinin kahramanları Kerem ile Reyhan adında iki çocuk. Bu kafadar ikili, her kitapta farklı bir olayın peşine düşüyor. Bu sefer mahalledeki eski konakta tuhaf şeyler oluyor. Bizim mahallenin dedektifleri eski konağın gizemi adlı eserin Ahmet Ay İhale konularında destek ve şikayet dilekçeleriniz için ulaşabilirsiniz. Bizi Arayın ! 0535 645 00 20. ..."Tekini Arayan Ayakkabılar" ile devam eden serinin üçüncü kitabı "Eski Konağın Gizemi", pek "Kayıp Ekmek Operasyonu" kitabı, "Bizim Mahallenin Dedektifleri" adlı polisiye hikâye serisinin ilk... Eski Konağın Gizemi - Bizim Mahallenin Dedektifleri - | Okul Cagi Cocuk Kitaplari | N11 Kitap. Cep telefonu, TV, bilgisayar, saat, m...