Bir Psikoloğa Soralım

Reyhan Algül

Bir Psikoloğa Soralım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-23
YAZAR Reyhan Algül
ISBN 6059694063
DOSYA FORMATI 7,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

"Birçok insanın günlük yaşamını olumsuz yönde etkileyen sorunlar üzerine farkındalık yaratmayı amaçlayan ve bunu da başaran bir kitap. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. "(Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi) "Her gün sık olarak duyduğumuz ve karşılaştığımız bir çok soruna yönelik pratik önerilerde bulunan bu kitap başta anne-babalar olmak üzere hemen herkesi okuması gereken bir kitap"(Dr.İbrahim Ersoy-Sağlık İletişimi Derneği Başkanı/Medimagazin Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni) "Günlük hayatın telaşı içinde çoğunlukla ıskalanan, kafa karıştıran ama aslında her yaştan ve her sosyokültürel düzeyden insanı ilgilendiren konulardan oluşan bu kitap, küçük detayların hayatımızı nasıl etkilediğini sağduyulu ve etik bir biçimde gösteriyor.Hayatını anlamak ve kolaylaştırmak isteyenlere..."(Doç.Dr. Reşat Dabak-Öğretim Görevlisi/Türkiye Aile Hekimliği Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Psikoloğa Soralım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Psikoloğa Soralım.

...sikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi). Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor ... Bir Psikoloğa Soralım ... . "(Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi)... 11.11 TL. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. ". (Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi). Bir Psikoloğa Soralım arıyorsan site site dolaşma! Bir Psikoloğa Soralım. 50 TL ve üzeri alışverişlerin ... Bir Psikoloğa Soralım | Katalog ... . (Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi). Bir Psikoloğa Soralım arıyorsan site site dolaşma! Bir Psikoloğa Soralım. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 10:34 Amazon Türkiye. 13.33 TL. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. ". (Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi). Psikoloğa Sor Psikolojik online yardımcı olmak için aile danışmanlığı,çocuk psikologu,panik atak,psikiyatri,depresyon tedavisi vb gibi online tedavi. 11.04 TL. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. ". (Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi). 11.84 TL. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. ". (Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi). 2- Doldurduğunuz Psikoloğa sor formunda size ulaşılabilecek doğru bir e-posta adresi ekleyiniz. Psikoloğa sor (psikoloğa ücretsiz soru sor uygulaması). Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. " (Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi)... Sorunuzu sorun, sistemimize kayıtlı psikologlar hemen ücretsiz olarak yanıtlasın. Sorunuzu sorduktan sonra sistemde online olan en az bir psikolog cevap gönderecektir. 14.81 TL. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. ". (Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi). 10.40 TL. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. " (Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi). 12.41 TL. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. 12 TL. Uzman Klinik Psikolog Reyhan Algül'ün akıcı anlatımı ve berrak Türkçesi ile "Bir Psikoloğa soralım" bir başucu olmayı hakediyor. ". (Prof.Dr.Asena Akdemir-Psikiyatri Uzmanı/Öğretim Görevlisi)....