Etki Terapisi

Ed Jacobs

Etki Terapisi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-12
YAZAR Ed Jacobs
ISBN 6055302306
DOSYA FORMATI 9,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Etki Terapisi: Danışmanlık Cesareti”, mesleğinde tecrübeli terapistler için olduğu kadar öğrenciler ve mesleğe henüz adım atmış danışmanlar için de yazılmıştır. Bu kitapta tanımlanan danışmanlık yaklaşımı; danışmanlığın dinamik, interaktif ve yaratıcı bir süreç olduğu inancını yansıtan aktif bir yaklaşımdır. Eserde yer alan teknik ve fikirler, her tür ortamdaki danışman için faydalı olmanın yanında her yaşa ve birçok farklı duruma uyarlanabilir. “Etki Terapisi: Danışmanlık Cesareti”,danışmanların daha hızlı ve verimli bir tempoda çalışmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Etki Terapisi, terapiste birçok farklı ve yaratıcı yöntem kullanma fırsatı tanıyarak daha fazla direnci kırabilmesine imkan verir. Biz kitapta geniş bir durum yelpazesine yer vermiş olduğumuz için siz de üzerinde çalıştığınız benzer durumlara ilişkin birçok örneğe rastlayabilirsiniz.Etki Terapisi pratik, kavranması kolay ve danışmanlığı daha verimli bir hale getirmeye yardımcı olması bakımından tüm dünyada kolaylıkla kabul gördü. Bizler Etki Terapisinin yolunun açık olacağını düşünüyoruz ve sizlerin de bu kitabı bilgilendirici, motive edici ve faydalı bulacağınızı umuyoruz. Aynı zamanda bu kitabın, ülkemizde psikolojik danışmanlık alanında ihtiyaç duyulan, çözüme yönelik, pratik öneriler sunan, kısa ve etkili müdahalelere yer veren içeriğinin, danışma becerilerini zenginleştireceğine inanıyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Etki Terapisi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Etki Terapisi.

...eğe henüz adım atmış danışmanlar için de yazılmıştır ... Terapi Nedir, Terapi Çeşitleri Nelerdir, Terapist Nasıl Seçilmelidir? ... . Sizlere, etki terapisi hakkında detaylı bilgi için Psikolog Şeyda Boybeyi ile görüştük. Etki terapisi sadece size özel olarak şekillenen; kişisel seminerler yöntemi ile uygulanır. Çift Terapisi: Hızlı gelişen bir terapi çeşididir ve ilişki terapisi ya da evlilik terapisi olarak tanımlanır. Seans sırasında ve seans aralarında aktif bir şekilde terapinin etkilerini arttırmak mümkündür. Yurtdışında psikologların yeni keşfi olan "Etki Terapisin ... Etki Terapisi ... . Yurtdışında psikologların yeni keşfi olan "Etki Terapisini" Türkiye'de ilk defa Psikolog Şeyda Boybeyi uyguluyor. Etki terapisi sadece size özel olarak şekillenen; kişisel seminerler yöntemi ile uygulanır....